radomyshl.com Радомышль
 

Правила користування інтерактивними ресурсами сайту radomyshl.com

Правила користування інтерактивними ресурсами сайту radomyshl.com

Мета правил - позначити межі, дотримання яких необхідно для використання блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту radomyshl.com Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства Україні.

Загальні положення:
1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
4. Матеріали, відмічені знаком "Реклама" публікуються на правах реклами.
5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації та використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
7. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.
8. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.

Користування ресурсом:
1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.radomyshl.com або www.radomyshl.com.ua
2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім'я, прізвище і діючий електронну адресу.
3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість публікувати матеріали.


Інтерактивні ресурси сайту:
1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками на тему повідомлення опублікованого іншими користувачами.
3. Модератор має право переносити публікації в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.
4. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонено:
1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
2. Прямі та непрямі образи кого-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей і всіх учасників ресурсу.
5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:
1. Інтерактивні ресурси (коментарі) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде приховано для подальшого перегляду модератором.
4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення:
1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за публікації авторів та висловлювання користувачів сайту.
4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
5. Відповідальність за коментарі та інший контент на Сайті несе автор або користувач, який їх розмістив.
5. З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтеся з редакцією.