DataLife Engine > Новини, Публікації > Діалог - “Замок Радомисль”. ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ!

Діалог - “Замок Радомисль”. ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ!


18 червня 2013. Разместил: editor

Діалог - “Замок Радомисль”. ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ!

Рубрика “Діалог” продовжує свою роботу.

Нагадаємо, що протягом останніх тижнів Ви ставили питання історико-культурному комплексу “Замок Радомисль”

Запитань було вдосталь, проте це не завадило працівникам замку-музею відповісти на питання. Більше того, до радомишлян відгукнулась берегиня “Замку Радомисль” - Ольга Вадимівна Богомолець.

 

До вашої уваги “Діалог” з Ольгою Вадимівною Богомолець.

“Шановні користувачі сайту Радомишль – Оскільки не всі запитання стосувалися моєї компенсації, тому деякі з них було переадресовано фундатору історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» Ольги Богомолець.

Оксана Лисак – директор Історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», раніше працювала на радіо «Радомишльський вісник» і була першим екскурсоводом «Замку Радомисля»

Шановні радомишляни!

Дякую за розуміння, оскільки через напружений графік не змогли надати Вам вчасно відповіді на Ваші запитання.

 

1. Петро Сергієнко

Мені приємно бачити як впорядковується музей домашньої ікони, «Замок Радомисль», власницею якого є Ольга Богомолець. Одночасно з покупкою колишнього млина, сім'я Шереметьєвих- Богомолець придбала у приватну власність у селі Ставках ( Леніне) територію зі всіма будівлями колишнього санаторію. Центральний корпус, було повністю обдерто від штукатурки, покрівлі ніби для реконструкції, і вже понад три роки все обдерте так і стоїть. В парку , що входив до колишнього санаторію, висохло і впало понад десяток столітніх ясенів, вязів. Я звертався до сільського голови В.Волинця, про необхідність їх прибирання та насадження нових дерев, жодної відповіді не отримав. Зі Свободівцями самі посади понад сотню лип. Тому звертаюсь пані Ольго до вас, щоб ви в своєму, сімейному обійсті навели порядок, який ви вмієте робити, дивлячись на замок Радомисль. З повагою П.Сергієнко.

О.В. Богомолець: Пане Петре, у моїй власності знаходиться лише музей «Замок Радомисль» та прилеглі до нього ділянки, для забезпечення його життєдіяльності. З Олексієм Шереметьєвим ми розлучилися декілька років тому і всі інші об’єкти перейшли у його власність. Впливу на його рішення сьогодні я не маю, але можу сказати, що безперечно такому чудовому парку необхідно дати друге життя. Дякую вам за те, що ви небайдужі до нашої землі і долі Радомишля і навколишніх земель.

 

2. Tranceliker

Судячи з кількості запитань, люди не надто цікавляться "замком". Як на мене, причина тому - занадто високі ціни. Чи не плануєте для місцевих жителів зробити ціни доступними, скажімо в 3 рази? Чи ви орієнтуєтеся на касту багатіїв?

О.В. Богомолець: На сайти нашого замку-музею кожного дня сотні відвідувачів.. І це відвідувачі не тільки з України, а і з десятків європейських країн. За перший рік музей української домашньої ікони відвідало понад 16000 туристів. А кількість запитань від радомишлян свідчить про їхній рівень зацікавленості в історії і культурі рідного краю.

Моя мета зробити замок-музей самодостатнім культурним об’єктом. Справа в тому, що всі ми не вічні – життя спливає дуже швидко. Що буде з музеєм, коли не буде кому його підтримувати? Передати його державі на баланс? Дивлячись на долю наших державних музеїв – хотілось би нашій унікальній колекції українських домашніх ікон України – кращої долі.. А хто тоді його буде підтримувати? Хто буде сплачувати зарплату людям, які там працюють? Хто буде оплачувати комунальні послуги, які ми до речі платимо за тарифами не для громадян, а промислового виробництва.. Отже, музей зможе жити, тільки якщо зможе заробляти на свої щоденні потреби. Ну, а для тих мешканців міста Радомишля, хто не має цих грошей, але дуже прагне потрапити до музею, ми щорічно проводимо день відкритих дверей. У минулому році цією можливістю скористувалось понад 1 500 радомишлян.

 

3. miami_fanу

мене запитання: хто це на фотографії?))))

rubacos, miami_fan - це генеральний директор історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» - Оксана Лисак.

Rubacos, Tranceliker це добре запитання! Місцеві там тількі працюють ( і то "обрані") !

О.В. Богомолець: Доводимо до вашого відома, що у замку - музеї іде постійний набір на безкоштовне навчання співробітників, які хочуть вчитися і готові працювати. Сьогодні у нас відкриті посади – екскурсоводів, робітників папірні, садівників, технічного персоналу. На жаль, більшість тих, хто приходить на безкоштовне навчання і випробувальний термін, не відповідають умовам продовження співробітництва – для екскурсовода це - бути обізнаним в історії, культурі, володіти іноземними мовами, не палити, не вживати алкоголь. Якщо ви хочете працювати і відповідаєте вимогам замку-музею, запрошуємо вас стати тими обраними!

 

4. Aleksandr

Определитесь, что вам важнее - сумма в 40 грн, или побывать в хорошо ухоженном месте? Машины у ограды с номерами других областей, люди тратят на бензин, чтобы попасть сюда намного больше. А ориентироваться на бедного клиента- это плохая идея. Распугаете платежеспособных.

Ткачук. А.М. Для Радомишлян плануєте організувати безкоштовний вхід до парку Замку?

О.В. Богомолець: Щорічно радомишляни мають можливість у день відкритих дверей безкоштовно відвідати і парк і музей української домашньої ікони. У цьому році про дату відвідування ми сповістимо найближчим часом. Під час дня відкритих дверей гості зможуть ознайомитися з новою унікальною експозицією ікон Пресвятої Богородиці, в якій представлено понад 120 унікальних православних, католицьких і греко-католицьких образів.

 

aleksandr И во что превратится бесплатный парк?

Посмотрите на бесплатные улицы бесплатного города Радомышля.

123 повністю підтримую . Нам з сім"єю вже давно хотілося відвідати "замок". І така нагода з"явилася завдяки великим вихідним дням. Ми приємно здивовані такою колекцією ікон , атмосферою , що панує в замку , тій титанічній праці , що вкладена в цю будівлю. Нам дуже сподобалось. Все добре продумано , хотілося б , щоб таких людей було більше. І зовсім не шкода тих 40 грн. і справа не в багатіях , а в нашій культурі і духовному розумінні. Дякуємо Вам , Ольга Богомолець.

О.В. Богомолець: А ми дякуємо всім тим людям, які приїздять і приходять до музею з відкритим серцем . Дякуємо, що Ви є.

 

Адміністрація сайту radomyshl.com висловлює подяку усім учасникам діалогу


Вернуться назад