radomyshl.com Радомышль
 
05 квітня 2012
-

“Замок Радомишль” в сотні кращих готелів України

“Замок Радомишль” в сотні кращих готелів України

“Замок Радомишль” - перлина середньовічного королівського шляху “Віва Регія”. Споруда була зведена в 19 столітті на місці першої у Центральній Україні паперової фабрики. Сьогодні ж споруду реставровано і відроджено автентичні інтер’єри. “Замок Радомишль”- перший у світі музей української домашньої ікони та старожитностей. Музей приваблює все більше відвідувачів і вражає своєю неповторною атмосферою. Історичний комплекс має широкий спектр послуг серед яких і розміщення гостей.

28 березня в Києві в програмі професійних заходів виставок UITT и Hotel & Restaurant Expo відбулась церемонія нагородження готелів, які ввійшли в список сотні найкращих готелів України, який з 2011 року щорічно формується Радою з питань туризму та курортів. В церемонії взяли участь представники майже 80 кращих готелів з 23 регіонів країни.

В “золоту сотню” української готельної індустрії цього року ввійшли готелі, які представляють весь спектр готельного бізнесу — від значущих готелів відомих міжнародних ланцьгів (Best Western, Intercontinental, Hyatt, Fairmont, Four Points, Radisson, Ramada) до невеличких готелів, які відрізняються оригінальною концепцією та якістю реалізації. Одним з відкриттів року став історичний комплекс “Замок Радомишль” Житомирської області. Комплекс відмічений як найбільш вдала спроба відродження історико-культурної пам’ятки, який пропонує в спектрі своїх послуг розміщення гостей.

Показником є те, що в списку 100 кращих готелів 2012 року виявилось по 10 готелів двох ведучих українських готельних операторів Premier International (7 готелів бренду Премьер Отели и 3 - Аккорд Готелі) та Reikartz Hotels & Resorts. 
 В цілому список 100 кращих готелів обновився практично на чверть — це свідчить про хорошу динаміку розвитку вітчизняної готельної індустрії. На церемонії було розіграно масу подарунків таких, як безкоштовні публікації в журналах “Готельний та ресторанний бізнес” та «Welcome to Ukraine», рекламні місця в мобільному путівнику для Евро-2012 від компанії I-Free.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • пусть wi-fi там сделают! это евро стандарт! за что им 4 звезды дали?!
 • Yakim4ю 1. а чому б пані Богомолець не зайнятись приватизацією старої будівлі лікарні? користь громаді була б шаленна. Вдячні будуть всі: і старі, і малі. Тим паче дорога вже є.
  2. час у нас не капіталістичний, а рабовласницький. ,,шару,, чекає той хто при владі, а просто радомишлянин працює і працює і думає коли ж настане тей час, що все буде на ,,шару,,
  3.як Замок Радомисль перетворить наше місто в культурний туристичний центр? Ні, краще вже посадити дерево, зробити затишним двір, оце і буде культура.
 • Сергій, я повторюся: якби цей "замок" був збудований деінде - я б не так сильно критикував цей проект, але те, що його було збудовано на місці історичної пам'ятки - є знущанням з нашої спадщини та й історії також.
 • Tranceliker,

  Будьте реалістом! Був смітник тепер буде музей/готель тощо.

  Якщо Вам від цього і не холодно і не жарко, то подумайте про інших жителів міста і про саме місто, які отримають від комплекса значну вигоду, прибутки.
  Ваша впертість не дає Вам зрозуміти очевидного!

  І дорога по В.Житомирський буде відроментована лише завдяки комплексу + робочі місця, популярізація міста, розвиток торгівлі, сфери відпочинку і т.д.

  Ви ж ніби як виступали за розвиток міста, чи я помиляюсь?

  З пов.,
  Сергій
 • Замок плавно превращается в гостиницу.
 • А дорога, підїзд до цього готелю-замку буде не в сотні , а в десятці найгірших підїздів до кращих готелів України.
  Пані Богомолець, Ви хочаб грейдера найняли та з іншої сторони паркану дорогу розрівняли, а то їдучи повз замок не має ні можливості ні бажання дивитися в його сторону, а тільки вибирати де ями менші...
 • laughing
 • Чув на минулих вихідних по радіо.. Так, туди ще не вистачає дороги. А те, що це буде готель, по-моєму, ніде не згадувалось. Виправте мене, якщо є не правий.
 • Каждая статья, которая как-то описывает и затрагивает Замок "Радомысль" вызывает только "флуд" и "хейт" в комментах. Я удивляюсь вам люди, Вы пытаетесь всегда найти минус и негатив в данном проекте - дороги, заборы, доступ к реке и т.д. Вы не затрагиваете местные власти, людей с мусором, соседей с болгаркой и т.д. - а все это проекция вашей "слепости" и "ромачности".
 • Yakim4, та просто цей замок виріс нізвідки, невідомо для чого він будується, бо офіційна версія якась недолуга, а різні там гроші за вхід, фотки, та ще й готель в додачу в глибині душі народжують запитання: чи не спекулюється тема історичної спадщини Радомишля, зокрема, папірня для викачки грошей. Я обурений кількома фактами. По-перше: хто дав право і на яких підставах, приватизовувати історичну пам'ятку меценату-олігархові? Яка користь від того громаді, чи правомірно те, що пам'ятку архітектури брутально забудували своїми "замками", приховавши автентичний вигляд паперової фабрики, чи, можливо, змінивши його назавжди. Тут ще стільки питань є... І сусіди - другорядне питання. Хоча б дорогу побудували, - а так вигода очевидна. Лише власнику, що експлуатує національну історичну пам'ятку лише для власного збагачення. Так, вклали туди немало, може і сервіс там на висоті, але правомірність ВСЬОГО, що ми бачимо зараз під соусом "замок Радомисль" для мене є сумнівною. А сусіди, сміття, "штурм" вандалів - це лише прикра заздрість, - припогана прикмета нашого народу.
 • Tranceliker, не вижу и доли объективности в твоем возмущении. Почему?
  Во - первых, да соглашусь, Замок вырос не откуда, на этом месте был исторический объект, но увы только в архивах и в книгах с истории, а в реалии мусорник и "требнык" для местной "интелигенции", "почитающих" и "ценящих" культурно-историческое достояние нашего города.
  Во - вторых, спекуляция, но я бы назвал это реализацией идеи и возможностей на фундаменте исторического достояния из созданием информационного резонанса масштабов, не только Украинских. О Замке "Радомысль" заговорил весь мир и шум этого разговора будет только увеличиваться, и повторюсь замок то "Радомысль" не какой-то "Ньюкастл".
  Тут тебе и первое достояние местной общественности.
  В - третьих, мы живем во время тип) становления капитализма, и любой проект имеет коммерческую основу, так как есть затраты на строительство, содержание и т.д. Меня удивляет, что некоторые ждут "шары", что кто-то просто так, для кого-то.
  В - четвертых, приватизация, что за крик в пустом лесу ))), затронул тему). Ты в каком государстве живешь? Ты, еще б задался вопросом приватизации пивзавода, помещений под местные "гендели" и т.д.
  Продолжать можно еще долго ..., но вывод один:
  цените, гордитесь и уважайте людей, которые желают, делают и достигают амбициозных целей, задач, проектов. Так как Замок "Радомысль" - это грандиозное достояние нашего города, которое превратит его в культурный и туристический центр не только Украины. И дай бог, общественность города воспользуется этим по максимуму.
 • Yakim4, тобто я не об'єктивний і пишу тут морок і "брєд"?? Тобто я, як житель міста повинен завжди реагувати на захоплення олігархами всіх історичних пам'яток, що належать НАРОДОВІ, а не окремим хитрожопим елементам "с васторгам і лікованієм"?? Тьху на вас три рази! Ви мені не пишіть, яка тут держава, і яка тут економіка, держави приходять і відходять, а будівлі лишаються. Що ж ви за людина така? Який мені толк від того замку? Гордитися чужим збагаченням? Мені він не додає честі і поваги в мене нема до тих, хто його відбудував. І я пояснив чому. Мені було б чхати, якби це будували з нуля, а так я бачу захоплення того, що є надбанням нашого народу. І спекулюванням на цій темі. Тут мала б працювати держава, відновити той млин, паперову фабрику із екскурсом в минуле. Тепер це втрачено назавжди. В замку тобі покажуть зовсім інше, та ще й за гроші. Може ви сліпі, можливо ви проплачений троль, та ви повинні побачити цю несправедливість.
 • Tranceliker. Первым предложением - замечательно охарактеризовал свои комментарии!
 • Yakim4, вчися поважати співрозмовника. Думається мені, що ти далекий від народу, як оті депутати. Може навіть один з них. Якщо так, то ясно, чому ти не хочеш чи не вмієш думати.
laughing
Цитата  |   | 
8 квітня 2012 18:26
-->