radomyshl.com Радомышль
 
21 березня 2012
-

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук відвідав Радомишльський район.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук відвідав Радомишльський район.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук із робочим візитом відвідав Радомишльський район.

Посадовець урочисто відкрив новий дитячий дошкільний заклад «Джерельце» та відвідав музичну школу, яку зараз ремонтують коштами області.У селі Леніно Радомишльського району понад десять років не працював дитячий садочок.

За цей час під наглядом бабусь та дідусів виросло не одне покоління дітей. Проте цієї весни відреставрований дошкільний заклад запрацював. І хоч не на повний робочий день, проте і чотири години, які малюки перебуватимуть у садочку значно полегшить життя багатьом працюючим батькам.

Дитсадок «Джерельце» відремонтували за 4 місяці. Поки що до нього не підведене водопостачання та немає опалення. Розрахований дитячий заклад на 40 місць. Зараз його відвідують 20 вихованців. Та з часом до «Джерельця» привозитимуть своїх малюків і жителі сусідніх сіл.

Під час урочистого відкриття дитячого дошкільного закладу «Джерельце» Сергій Рижук, голова Житомирської обласної державної адміністрації, зазначив, що за два останніх роки на Житомирщині відкрито багато нових дитячих садочків.

Під час робочої поїздки голова адміністрації також відвідав Радомишльську музичну школу, яку зараз ремонтують. Керівник області не лише оглянув заклад, а і провів майстер клас.

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • На пивзавод, как в прошлые посещения, не заглянул.