radomyshl.com Радомышль
 
02 березня 2012
-

Мешканці Рудні два тижні потерпають без води

Мешканці Рудні два тижні потерпають без води

У Радомишлі два Тижні без води потерпають мешканці житлових масивів Рудні - вулиць Комсомольської, Карпенка та інших. Перемерз водогін від свердловин.

Бідність міського комунального підприємства «Водоканал» та неспроможність теперішнього керівництва міста допомогти йому фінансово довела до того, що у люті, майже 40 –ка градусні морози глибинні насоси свердловин замовкали уночі. Економили електроенергію.

Доекономилися - у результаті гілка водогону опинилася у полоні внутрішнього льоду.

Відтепер воду для технічних потреб «Водоканал», щоб людям не довелося зливати в унітазі компотом, привозить автомобільною цистерною, призначеною для викачування каналізаційного непотребу.

Щодо питної води кожен турбується про себе індивідуально. Заможніші купують у магазинах, або ж возять власними авто з навколишніх природніх джерел. Бідніші- носять з близькоросташованих криниць, а інші, як бог пошле.

Терміново викликали київських спеціалістів з «кротовим» обладнанням щоб відшукати місце перемерзання. На жаль той « кріт» лід не « кротить». Доведеться чекати весни, поки сонце не прогріє землю гріхи назовні не вилізуть.

Мешканці Рудні зібрали громадський схід на який запросили керівництво міста та «Водоканалу». Однак їх не дочекалися.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Короче Руслан Демчук усе порешае...................... може..........))) призначили з проурора на водоканал директором! Не ну примищення водоканалу точно продасть!
  • вже не перший раз в районі Рудні проблеми з водоканалом.. То пливе через верх, прориваючи каналізаційні люки, то перемерзає.. Влада забила на людей. Терпець рано чи пізно точно увірветься.. Люди! Той сморід - сморід нашої влади!