radomyshl.com Радомышль
 
02 березня 2012
-

Відкриття Радомишльської районної бібілотеки за новою адресою

Відкриття Радомишльської районної бібілотеки за новою адресою1 березня 2012 року о 13. 00 відбулося урочисте відкриття Радомишльської районної бібілотеки за новою адресою вул. Соборний Майдан 6.

У відкритті прийняли участь голова районної держадміністрації І.А. Харитончук та голова райради В.А Тужик, а також запрошені поважні гості та шановані громадян міста.

В програмі відбулись виступи аматорських колективів.

 

Відділ культури і туризму


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Надіюсь, там буде сучасне опалення, ремонт та інтернет? ))) А нові книжки? Тільки не сміття Табачніка, де він обкурений пише всіляку гарячкувау маячню.. Чим сьогодні може до себе запросити бібліотека? Відгукніться ті, хто туди ходить!
  • Радує , що епопея з райбібліотекою закінчилася переїздом до іншого приміщення , школи № 5 , з краєзнавчого музею. Проблема породжена чиновниками міської ради та райдержадміністраціїще далекого 2000 року завершилась. Але ,по слухам ,РДА намагалась в краєзнавчий музей на звільнене місце поселити районну організацію партії Регіонів. Не склалося . Кажуть здоровий глузд переміг і опір директора музею В.Скуратівського .