radomyshl.com Радомышль
 
20 вересня 2011
-

Україна відмовилася від переходу на зимовий час

Україна відмовилася від переходу на зимовий часУкраїна відмовилася від переходу на зимовий час.
Україна слідом за сусідньою Росією і Білоруссю відмовилася від переходу на зимовий час. За постанову про зміну порядку времяисчисления на території Україні сьогодні, 20 вересня, проголосували 266 народних депутатів.

"Верховна Рада постановляє встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години", - сказано в постанові, автором якого виступив народний депутат Олег Надоша (Партія регіонів).


У документі наголошується, що свою дію втратили попередні постанови, зокрема, про введення дії літнього часу від 1992 року і постанову про зміну порядку чосовимірювання на території Української СРСР від 1990 року.

Традиційно перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня, на зимовий - в останню неділю жовтня.

Нагадаємо, практика щорічного переходу на зимовий і літній час діє більш ніж в 100 країнах світу. У ряді країн дата переходу визначається з урахуванням регіональних традицій. Вперше годинникову стрілку перевели у Великобританії в 1908 році. У СРСР перехід на літній час вперше відбувся в 1917 році, а з 1981 року літній і зимовий час знову почав регулярно діяти.

Грузія і країни Центральної Азії останніми роками відмовилися від переходів із зимового на літній час. Крім того, 7 червня президент Росії Дмитро Медведєв підписав закон , відповідно до якого відміняється сезонне переведення стрілок годинника в РФ.

Білорусь також скасувала перехід на "зимовий час".

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • На заседании правительства Медведев:
    - Кто нибудь знает как на iphone 4 перевести время на зимнее?
    -...........................
    -Ладно сам решу.......
  • Наш природній час якраз був зимовим а не літнім, який нам оставилиТому поздоровляю всих с переходом з києвського на донецкий час
  • Спасибо жителям донбаса