radomyshl.com Радомышль
 
19 серпня 2011
-

На Радомишльщині у воді загинуло 4 людей

На Радомишльщині у воді загинуло 4 людейНа Радомишльщині у воді загинуло 4 людей
Проблема загибелі людей в річках, озерах та інших водоймах кожен раз стає особливо актуальною під час сезону літнього відпочинку. Ситуація, що склалася на водних об’єктах району, викликає занепокоєння. Станом на 16 серпня поточного року, за даними управління МНС України в Житомирській області, на ставках та річках району загинуло 4 особи.


Пам'ятайте, що відпочивати на воді потрібно лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Не слід купатися біля крутих, вкритих рослинністю берегів. Також не менш важливо знати рел’єф та глибину дна. Люди вдаряються головою об дно, корчі, каміння, які з берега або мосту не помітно – і стають інвалідами, а іноді й помирають. Тому, якщо бачите пірнальників, що намагаються з усіх ніг кинутися у воду, і знаєте, що це місце небезпечне для пірнання, негайно повідомте їх про це. Не плавайте поодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах, уникайте води зі швидкою течією. Не допускайте у воді грубих ігор, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг. Не слід використовувати для плавання такі засоби, як дошки, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, непередбачене для плавання.

Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.

Особливе прохання до батьків: бережіть своїх дітей! Постійно стежте за їх поведінкою біля води. Слідкуйте за іграми дітей навіть на мілководді.

Тож будьте обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей безпечним, суворо дотримуйтеся наших порад.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.