radomyshl.com Радомышль
 
26 травня 2011
-

Радомишляни вимагають відкрити доступ до річки

Радомишляни вимагають відкрити доступ до річкиМешканці Радомишля вимагають відкрити доступ до річки.
Мешканці 34-х будинків міста Радомишль Житомирської області звертаються з проханням до київського громадського діяча та мецената Ольги Богомолець надати сприяння щодо доступу до місцевої річки. Збудувавши будинок і зайнявши кілька гектарів землі у цій місцевості, підлеглі пані Богомолець відгородили місцевих жителів від річки металевим парканом.

Територія біля річки завжди була улюбленою зоною відпочинку радомишлян. У ніч з 14 на 15 травня обурені мешканці не витримали і відрізали кілька метрів цього паркану, аби звільнити собі законний доступ до річки.

«Ольга Богомолець – хороша людина і шанований лікар. Її професійні здобутки та благодійні вчинки заслуговують на повагу. Та мені, як депутату, прикро, що реставрація замкового комплексу «Радомисль», яку вона підтримує у нашому місті, причиняє суттєві незручності місцевим мешканцям, загороджуючи прохід до річки, біля якої вони звикли гуляти. Саме тому я і підтримав ініціативну групу жителів Радомишля, які звернулися до Ольги Богомолець із проханням», - повідомив сьогодні на прес-конференції у інформаційному агентстві «Інтерфакс» депутат Радомишльської районної ради Роман Руденко.

«З незрозумілих причин і на превеликий жаль, Ольга Богомолець відмовила жителям міста в проханні пересунути на 2 метри паркан від території їх будинків. Більше ніяких конфліктних ситуацій з представниками реставраторів не виникало. Особисто я з повагою ставлюся до Ольги Богомолець, як до мецената, але переконаний, що будь яка добра справа не повинна приносити благо одним, за рахунок шкоди іншим», - повідомив Роман Руденко.

Депутат наголосив, що того дня, коли хтось повалив «паркан Ольги Богомолець», він насправді був у батьковому домі, і почувши шум, вийшов поспілкуватися з людьми про те, що трапилось, однак участі у акції прямої дії не брав.

«Наразі в Радомишлі може бути лише один конфлікт щодо території де реставрують будинок – огорожа навколо річки. Я наразі знаходжусь виключно на боці жителів міста і як депутат захищатиму їх інтереси виключно у правовому полі. Радомишляни мають законне право перебувати біля річки, а Ольга Вадимівна має посприяти щоб паркан не позбавляв їх цього права. - запевнив Роман Руденко.

Джерело: bagnet
Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Все всегда чем-то недовольны. когда этот народ успокоиться уже? разрушенный замок - плохо. отреставрированный - плохо.
  Когда я беседовал с Богомолец за месяц до инцидента, я выслушал много интересного от нее и забор там, скорее всего поставили, не потому что наши люди очень аккуратные и признательны. доведут до того что продаст этот музей кому нибудь из иностранцев, а что с ним будет, нас касаться, уже не будет.
 • БРЕД сивой кобыли!!!!!!!!! Хочет отмазатся, а уже поздно!!! За свои поступки нужно отвечать!!!
 • Хлопці вам теж пробашляли це ж явна джинса
 • Запасаемся попкорном и с интересом наблюдаем
 • камеди клаб в Радомышле wink
 • Ніколи не чув від Богомолець-Шереметьєвих назви\"Радомишль\",а от \"Мухосраньк\"-частоВони такі меценати як з мого вуха молотокПродадутьЦе їх правоНам тут жити-нам наводити порядок,а не якась там закордонна шпана нам у нашому домі має вказувати як нам житиСпекулянтів і зухвальців геть із Радомишля
 • Дивно, чому Роман Руденко різав паркан вночі, без пред\'явлення документів, без супроводу міліції, яка б слідкувала за правомірністю, чому це робили невідомі молодики, яких навіть міліція не змогла зупинити Депутат відверто забрехався
 • ненец,
  что есть, то есть, и мы это доказываем своими поступками!
  Порядок наводити? уже навели, самый чистый город на земле. этим можно гордиться. а все остальные просто завидуют чистоте и культурному уровню нашего города, и пытаться выкупить наши земли и построить на них свои \"музеи\":)
 • ненец,
  Наводити порядки так як ви в с. Леніно свого часу? Ви там все гарно \"впорядкували\"... потурбувалися про суспільне благо, щоб не пропадало:)
 • NIK
  Хочу підтримати РОМАНА , за сміливий вчинок, який там музей я живу в місті , але відвідати музей не маю змоги бо він відкритий тільки для VIP осіб наприклад на 9 Травня наша \"міценат\" там організувала шашлички із Кільчицькою , то який це музей , це приватна власність Ольги Б і ремонтує вона його для власного користування , і залишить далі своїм дітям Міценат це той хто робить для людей добро а на томість нічого не вимагає, а там навпаки я зроблю ремонт в млину , а ви мені його за копійки у приватну власність віддайте Так і було
 • NIKВ саме яблучко,молодецьВ одного \"МЕЦЕНАТА\"людина попросила грошей на операціюдоречі свої заробленідля дружиниМЕЦЕНАТ дав 10 частину від потреби,в той же час за 3 місяці роботи такий собі Тарасов украв в нього 3000000 грнЯ знаю меценатів з історіїТерещенків Симеренків,Морозових,Біла Гейтса,Джорджа СоросаТак особистості суперечливі,але\"хто з вас без гріха-киньте в мене камінь,-сказав ХристосРуденко захищав місто наскільки хватило в ньго розуму і я підтримую його,а не янусів дволикихЦе і вам відповідь ВГВи гнулись перед ними,вам харкнули в лице за труди ваші,а ви знову на двох задніхГаньба вам ВГ
 • Ненец, все вірно, окрім того, що Роман захищав місто Руденко женився на дочці депутата, після того, зразу вискочив шишкою в білому домі Необачна молодість надала йому зухвалої хоробрості для вирішення особистих \"тьорок\" із місцевою ну не зовсім місцевою Богомолець вважає себе королевою всія папірні Кого ще не купила - купить, хто їй заважає - прибере Кого заговорить по-хорошому, кого спровокує, а де й кришу підключить Обидві істоти - не чесні ні на руку, ні душею Громаду обходить стороною все те благополуччя в старому млину, яке по ідеї мало б належати Києво-печерській лаврі Ми можемо лише спостерігати красу, огороджену парканом
 • NIK, Вы поддерживаете этого Романа за смелый поступок? Не знала, что ночные пакости исподтишка теперь называются смелым мужским поступком)) Поменьше бы нашим женщинам таких мужчин, способных на такие ,,смелые поступки,,)) С чего Вы взяли, что музей открыт для ВИП персон? Музей еще закрыт вообще, т.к там не окончен ремонт. Если Вам так интересен музей, то вопрос какой-нибудь 15-минутной экскурсии вполне решаем, было бы желание;-) Только для начала надо бы понять с какой целью этого хотите - в очередной раз посчитать чужие деньги или так, для развития мозгового центра. Я вообще не понимаю чем недовольны, должны радоваться, что хоть кто-то и как-то готов вложить и облагородить этот город. Который и городом не назовешь, забитая деревня скорее. Я была на выходных в Радомышле, поехали мы на 7-ой км, так это же ужОс - кучи мусора, битые бутылки, шприцы... И все же это руками вечно недовольных жителей....