radomyshl.com Радомышль
 
25 травня 2011
-

Лісові пожежі в Радомишлі

Лісові пожежі в РадомишліПікніковий період та початок нового етапу лісових пожеж взаємопов’язані. Відео.
За інформацією управління Міністерства Надзвичайних ситуацій в Житомирській області: з початку року в екосистемах нашого краю виникло сто тридцять пожеж. З них більше сорока сталося у лісі. За офіційними даними постраждало близько сорока гектарів лісових насаджень.

Причина більшості загорянь навесні – підпали сухої трави. З потеплінням кількість факторів, що призводять до пожеж, значно збільшується.
«Пікніковий період та початок нового етапу лісових пожеж взаємопов’язані,» - зазначають лісівники.

Віктор Масний, начальник відділу лісового господарства ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»: "Зараз сезон конвалій – багато людей ходить у ліс. Залишають за собою недопалки, розпалюють вогнища – відпочивають. Ми бачимо результат – лісову пожежу."
Скляні пляшки та їх осколки, у сонячний день, діючи як лінзи, теж можуть спричинити загоряння. Для оперативного реагування на виникнення пожежі у Радомишльському лісомисливському господарстві створено пожежну бригаду.

Віктор Масний, начальник відділу лісового господарства ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»: "Нами створено такий невеличкий автомобіль для швидкого реагування для виїзду на такі невелички пожежі внаслідок людської діяльності."
Автомобіль оснащений ємкістю на одну тону води та мотопомпою. Оперативна пожежна бригада складається з двох людей, один із яких – водій. Ця локальна пожежа, хоч і вчасно зупинена, та все ж обгорілу ділянку лісу не вдалося врятувати.

Віктор Масний, начальник відділу лісового господарства ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»: "Вогнем пошкоджено дерева до ступення не припинення росту. За рік два це насадження всохне, втратить свою якість – насадження загине."
Як би не оперативне реагування, наслідки навіть невеликої пожежі могли б стати непередбачуваними.Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Більше пожеж стаються через фермерів, які прибираючи ліс хочуть розширити своє господарство, або, працівники пилорам, типу, \"ліс згорів, ми дерева спилили, що уж там\"