radomyshl.com Радомышль
 
04 квітня 2011
-

Творчий звіт аматорів Радомишльського району

Творчий звіт аматорів Радомишльського районуТворчий звіт аматорів Радомишльського району. Відео.
Тривають творчі звіти аматорських колективів та майстрів народної творчості районів, присвячені 20-річчю незалежності України.

Цього разу своє мистецтво демонстрували аматори Радомишльського району. Ще задовго до початку сценічного дійства у фойє обласного театру імені Івана Кочерги. Житомиряни і гості міста оглянули виставку творів народних майстрів.

Радомишляни взяли за основу - звіту древлянську історію, яка щедро проявилась як у народних піснях, так і у витворах майстрів рукомесництва. До речі, Радомишль має свій історико-краєзнавчий музей. Частину експонатів було привезено до Житомира.
Привертали увагу глядачів і картини Валентини Смакал. Воістину кажуть, що на Поліссі пробиваються живодайні джерела не лише з надр, а й з сердець наших талановитих краян.

Привітати аматорів Радомишльського району прибули представники обласних органів влади. Зокрема, голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради - Йосип Запаловський.

На завершення звіту Радомишляни разом з ансамблем національного обряду «Родослав» виконали пісню композитора Костянтина Яновського, свого земляка, який виріс у родині працівників культури Радомишльського районного Будинку культури. Девіз пісні - співзвучний творчому звітові Радомишля: «О земле батьківська, калинова. Тобі ми вірні назавжди».Автор В.Савченко
Джерело: ЖОДТРК


Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Областное сразу заметно:
  свої мистецтво
  Радошляни взяли за основу - звіту древлянську історію
  з сердець наших талановитих краян

  если судить по людям на сцене, без сторонней помощи не обошлось, Раф это однозначно, а вот насчет других, меня терзают смутные сомнения. завтра возьму видео, посмотрю какой наш район творческий. если интересно, могу поделиться мыслями.
 • Vitryn,
  очень интересно,если есть какой то материал по выступлению, будем благодарны за помощь)
 • ППЦ! 41 секунда просто вбила Які це там серця Вірні Сталіну і комунізму А Древляни де
 • Ni! :winkd:
  Олександр Козіянчук, Древляны озвучивали wink