Пожежа на вул. Житомирській. Фото.
14 березня 2011 року о 16 годині 42 хв. до СДПЧ – 16 м. Радомишль надійшло повідомлення про пожежу в допоміжній споруді житлового сектора (сараї) за адресою: м. Радомишль, вул. М.Житомирська, 56. Внаслідок пожежі знищено дерев’яний сарай критий шифером розміром 2x3м.
Причиною виникнення пожежі стала – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні нагрівальних печей та димарів.
Незважаючи на численні попередження служби державно пожежного нагляду, багато людей скептично ставляться до них, ігнорують елементарні вимоги правил пожежної безпеки, помилково міркуючи, що лихо може статися будь-з ким, тільки не з ними.
Проте життя вже багато разів доводило помилковість такого вкрай легковажного ставлення до правил протипожежної безпеки, і, як наслідок, - до власного життя.



Провідний фахівець сектору НПД, Радомишльського РВ МНС
Тайпакова А.С.
Портал міста Радомишль

