radomyshl.com
 

:

:

:

24 2017
-

̲ ̲Ѳ

 ̲ ̲Ѳ

15 2017 . ’ .

:

– ,

– , ’ «»

– , ’

– ,

볿 — ,

— , «»

— , «»

— , «»

— , « »

㳿 — , « »

ͳ — , « »

ͳ — , « »

— , «»

— , «»

— ,

— , » »

— , ’ «»

³ — , ’ «»

:


!
, .
.
 • Ох і квітник підібрався! Тут будуть зловживання у стилі а-ля самійличка і Ко. Голова - кума Павлєнка, члени від "Солідарності" - подєльніки і шістки Павлєнка, Радикальна партія, Самопоміч і Народ.фронт - теж підконтрольні Павлєнку. Народний контроль контролює Куцько, а значить Соболєвський. З "Батьківщиной" теж не все просто. І шо ви очікуєте від цих виборів! І до яких пір цей пухір Толян і його тетерські, міхненкі і решта п....ти будуть тероризувати район!!! У нас, зємлякі, небагатий вибір: треба прийти на вибори і проголосувать як велить розум і серце. Чим більше нас прийде, тим меньша возможность фальсифікацій. А у випадку з Павлєнком і Ко, або чекати поки їми займуться правоохоронні органи, або самим п....ть їх чи пускать червоного півня! А шо дєлать?!
 • Не згоден з Кописткою в одному- що зловживання будуть. Вони вже почалися! При виборах керівництва комісії. Також, при утворенні виборчих округів. Місто Радомишль, яке виступило ініціатором утворення ОТГ, маючи 11тис. виборців, отримало 9 округів, а села, при 8тис. виборців- 17. От і скажіть, шановні радомишляни, нафіга нам така децентралізація, де знецінено наш голос. Я розумію, що по селам легше робити фальсифікації, застосовувати адмінресурс, пообіцявши сільським головам потім стати старостами. Висуватись від влади і контрольованих місцевими князьками осередків партій-сателітів по селам будуть керівники місцевих відділень агрофірм-латифундистів, залякані або обдурені бюджетники, власники ставків і пилорам. Прикладом можуть служити Осички. Це ви для цього роками по холодним школам, лікарням, клубам заробляли свій авторитет, щоб за один момент його втратити заради цих злодюг. Це й стосується членів дільничних комісій. Ну, не підуть ці гроші користь, а ваші прізвища будуть відомі. А теперішній владі, вибачте за зухвальство, можу порадити піти "на піці слави". Йдіть на пенсію, займайтесь власним бізнесом, вертайтесь на попередню роботу. Так хоч увійдете в історію, бо через рік, максимум два - в неї вляпаєтесь. Пожалійте своїх дітей, внуків, правнуків, які червонітимуть за вас і спокутуватимуть ваші гріхи. Тим більше, ви вже поставили собі пам"ятник.... у вигляді фалоса перед адміністрацією) Ще раз вибачте...
 • Представника поданого в міську територіальну комісію від В.О. Свобода не включили, щоб не заважав займатись виборчими махінаціями. При такій, не рівномірній, фальсифікованій владою нарізці округів, де в міських округах, які мають понад півтори тисячі виборців, здобувши перемогу міський кандидат в депутати, депутатом в більшості не стане. Оскільки на малому сільському окрузі до 200 виборців голос виборця в 7 - 10 разів цінніший за голос в великому окрузі. Як показала практика виборів два роки тому, до районної ради, по місту з девяти мажоритарних округів депутатами стало лише два кандидати, а по деяких малих округах депутатами стало по два кандидати від різних партій.
 • Дешевий ти суржик!
 • Як сказав Гагарін"Поехали" Кописточка знаний ,видать,політикан: все знає,у всьому орієнтуєтьсяю.На мою думку ,велика зелена жаба та щей прокомуністка.А якщо простіше,то "умишком не вышел да не с твоим рылом в калашный ряд.? сам бы рад да генами обижен" А може віком і тому слабо тягаться!
 • Ваша "Свобода" не пройшла етап жеребкування ,як ще деякі партіі згідно Закону про місцеві вибори. Перш чим писати хармани,поговоріть з дружиною,яка була присутня при цьому!!!
 • Ваша "Свобода" не пройшла етап жеребкування згідно Закону про місцевц вибори.Перш чим плести хармани,поговоріть з дружиною,яка є членом комісіі і на той момент була присутня на засіданні РВК. НЕ ввійшли ще деякі партіі. По питанню нарізці округів зверніться в Наш відділ Державного реєстру по конструктивну консультацію,якщо така недовіра виборчій комісіі.А вводити людей в оману некоректно.
 • , , , "" , . . , , , , , . , , . , , .
 • Заворушилось осине гніздо! Заставив пахан склєпать наскоро сторіночку у фейсбуці. Знаю, що дарма закликати до совісті і моралі, якої ви не маєте або яку вимірюєте купюрами, але зрозумійте нарешті ж: не можна будувати нове, нову громаду на обмані і фальсифікаціях. Цим ви дискредитуєте не тільки процес децентралізації, а й саму ідею української державності. А це вже злочин перед прийдешніми поколіннями. Але ж вашій зграї все пофіг - ви живете сьогоднішнім днем і будуєте майбутнє власних дітей і внуків на брудних грошах. Інформація для роздумів: виборчий процес моніторять не тільки українські, а й міжнародні організації. А щодо розслідування(вірніше нерозслідування) фальсифікацій два роки, то тут або некваліфіковані слідчі, або явна заангажованість і зацікавленість керівництва радомишльської поліції. Нова форма- старі схеми. А гральний бізнес ох як процвітає(
 • Оце читаю та думаю:такий "бардак" по-вашому в районі ,то чого ж тільки вам трьом чешеться?Як про мене то це десь власні амбіціі "обиженных мальчиков" і некомпетентність.Серж Балалайка так взагалі "секс озабоченный"! Як би там не було ,а бачити в симоліці держави фалос!!! Ну й фантазія!
 • Не сваріться. Практика показує, що будуть голосувати за гроші. На патріотизм їх пока не підняти ,...
 • На жаль так .. Дуже важко відмовитися від "карманних " 200 грн. Але , дякувати Богу , є люди які дійсно вболівають за країну , своє місто чи своє село.
 • Sv
  Будемо надіятися, нічого другого не залишється. Дуже багато ще людей з серпом і молотом в голові. Я вірю, що життя всіх навчить любити Україну рано чи пізно...та так, що аж до болю, що аж дух буде важко перевести...дай Боже, щоб ті уроки не були жорстокими, трагічними, важкими і не надто пізно!