radomyshl.com
 
250x70

:

:

:

13 2017
-

. - , .

, , - , , , , , ’ .

08 2017 ˳, '' '' . .

'' ".

, , - . - . - , , – . , , .

:


!
, .
.
  • Вона працює. Проаналізуємо, що таке інвестиція? скількі інвестицій вкладе дане підприємство в наше місто? Де підприємство буде платити податкі? Які працівники там будуть працювати? Що робить міська рада стосовно залучення малих інвесторів в місто?
  • Інвестиція (по зрозумілому) це вкладання коштів в підприємство з метою отримання доходу. Запям'ятайте це. Між директором ТОВ ГЕСС та фінансовой команією була домовленість що остання кредитує ТОВ ГЕСС на певних умовах. Також в умови входили хороша інфрастрокута та дороги. До Радомишля дорога хороша в місті до завода ні. про що пересвідчився особисто представник фінансової компанії. З цим проханням директор ТОВ ГЕСС і звернувся до міської ради з проханням відремонтувати підїзд до заводу, а ми вам відремонтуємо дорогу навколо завода 1 кілометр МАКСИМУМ. Ми вже виділили на ремонт вулиць 1,5 млн грн і плануємо ще 1.4 млн. 600+800=1400 а не 1500. Невраховуючи сіттєвоза та контейнерів.(незрозуміло до чого вони тут). От якби мерія справді попрацювала то домовилась з ТОВ ГАССпро оснащення шкіл, садочків сонячними батареями хоть 3 школи на рік отоді це булаб спавжня інвестиція в місто. Хотілося б почитати меморандум між міською радою та ТОВ ГАСС?
  • . . . . . , , , , . ̳ . . ? . ̳ , . , ? , ? . ?
  • а что, в Радомышле есть специалисты: директори, інженери, менеджери, бригадири, маленьки начальнички ??? разве что открывать рот и орать "я, мля, дирехтор". Все кто что-либо может, уже давно свалили. И да, дешевая рабочая сила, это рабочие места, а этого категорически не хватает для города. Вы предлагаете не разрешить открывать\развивать завод? пусть лучше рухлядь стоит как и везде??? странный народ, очень странный...
  • .