radomyshl.com Радомышль
 
03 червня 2017
-

4 ЧЕРВНЯ РАДОМИШЛЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА! ПЛАН ЗАХОДІВ.

4 ЧЕРВНЯ РАДОМИШЛЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА! ПЛАН ЗАХОДІВ.

Незабаром розпочнуться загальноміські заходи з нагоди відзначення Дня міста Радомишля. Як повідомила секретар міської ради Валентина Легенчук, вже затверджено попередню програму святкових заходів, які пройдуть 04 червня.

Серед основних – Молебень у храмах міста за місто Радомишль та його жителів, за процвітання та за Україну, які відбуватимуться 04 червня з 10:00 ранку до 12:00 години. Також з 10:00 до 15:00 год на міському стадіоні триватиме вже традиційний кубок міста з футболу. Тим часом о 10:30 поруч з соборною площею стартуватиме квест для дітей учасників АТО «Діти України прагнуть миру», а творча малеча матиме можливість взяти участь у конкурсі «Радомишль очима дітей» у міському парку, малюючи рідне місто на асфальті.

З 11:00 протягом дня працюватимуть майстри мехенді та аквагриму, вимальовуючи бажаючим різноманітні візерунки хною або спеціальною фарбою для тіла. О 12:00 розпочнеться виставка виробів гуртків СЮТ, СЮН, БДТ, народних майстрів, а виставка міської бібліотеки: «Книги ювіляри 2017року», читальний зал під відкритим небом. Окрім того гості та жителі міста зможуть ознайомитись з роботами конкурсантів І міського фотоконкурсу для школярів на тему «Радомишль - наш дім».

З 11:30 по 13:45 триватиме у міському парку надзвичайно барвисте та цікаве дитяче мистецьке свято «Країна мрій», після чого перед глядачами виступить народний аматорський колектив ветеранів Радомишльської міської ради «Пісні моєї душі».

Урочистості офіційної частини свята розпочнуться о 15:00 і вже о 15:30 на паркову сцену вийдуть артисти Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера, щоб привітати жителів та гостей нашого старовинного міста. Гала-концерт завершиться о 17:00 урочистою церемонією нагородження радомишлян, які своїми досягненнями прославляють наш край, чи з дня у день намагаються зробити наше місто кращим. Традиційно, буде також підведено підсумок щорічного конкурсу на кращий благоустрій власного подвір’я «Радомишль - наш дім».

Звертаємо увагу, програмою передбачено, що з 17:00 до 18:00 усім діткам буде запропоновано безкоштовну солодку вату та катання на паровозику.

З 17:40 радомишлян вітатиме талановитий та творчий колектив музичної школи, пізніше виступлять найкращі колективи та виконавці районного будинку культури, а згодом розпочнеться сольний концерт Віталія Домбровського. Музично-танцювальні розваги завершаться приємною несподіванкою о 22.00.

4 ЧЕРВНЯ РАДОМИШЛЬ СВЯТКУВАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА! ПЛАН ЗАХОДІВ.

Джерело: Радомишльська міська рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Святкували, святкували... а де фотозвіт?
  • Святкували, святкували... а де фотозвіт?