radomyshl.com Радомышль
 
30 березня 2017
-

ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОСТІ МІСТА З ШАХІВ

ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОСТІ МІСТА З ШАХІВ

Впродовж лютого-березня тривала цьогорічна першість міста з шахів. Змагання проведено за сприянням міського голови Олега Соболевського в шахово-шашковому клубі СК «Динамо». Кімнату для тренувань та змагань надано відділом молоді та спорту. До речі, також проводилась зимова спартакіада лісівників з цих видів спорту.

Для участі запрошувались майже два десятка шахистів, але в силу різних обставин у змаганнях, які проводились у два кола, прийняли участь вісім учасників.

Вигравши 13 партій при одній поразці чемпіоном міста став Юрій Балашов. Друге місце посів Євген Гамзін з результатом у 11 балів. 9 балів забезпечили третє місце Сергію Писаренку. Переможців нагороджено дипломами міської ради та призами.

Нажаль серед учасників не було жодного представника, народженого в незалежній Україні. Вочевидь сучасне покоління більше цікавиться комп’ютерними іграми та мобільними телефонами. На початку квітня заплановано проведення першості міста з блискавичної гри, тож, можливо запрошуємо молодь випробувати свої сили.

Джерело: Радомишльська міська рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.