radomyshl.com Радомышль
 
13 березня 2017
-

Рятувальники закликають радомишлян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду!

Рятувальники закликають радомишлян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду!

З настанням відносно сухої та теплої погоди по всій території України почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності та побутового сміття на городах та присадибних ділянках громадян. Однак, слід пам’ятати, що ці дії є вкрай небезпечними, адже під час різких поривів вітру вони можуть стати причиною пожеж у житлових та господарських будівлях, а також цілих лісових масивів.

Перша пожежа через необережне спалювання сміття виникла в нашому районі в с. Борщів. 06 березня 2017 року внаслідок спалювання сміття на території одного з приватних господарств виникла пожежа господарчої будівлі. Внаслідок пожежі знищено майже повністю господарчу будівлю, піднавіс та дрова сусідів. Дякуючи зусиллям рятувальників та за допомогою двох автомобілів місцевого господарства вдалося запобігти поширенню вогню на два житлові будинки.

Рятувальники  закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Відповідно до чинного законодавства, за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень і на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.