radomyshl.com
 

:

:

:

15 2017
-

䳿

     䳿

, 䳿. . , ’ – , , .

, 2 , . 䳿 . :

, , , , , , , , , , 1.5 . – , , .

, .

: , : ,, , , ̳, , , , , , , , , , , , ,, , , , , , - , « », «- «», « », « - » , , - , ; , , .


!
, .
.
 • Одного разу мала честь звернутись до райдержадміністрації в наданні матеріальної допомоги для закупівлі на роту, всього навсього на роту танківстів, а не для свого сина - гумових чобіт та комбінезонів. Вислухали, не відмовили і ...запропонували взяти листа від командування про нагальні потреби. Який лист??? Які потреби??? Наше військо забезпечене всім неоюхідним!!! Але нічого, викрутились, закупили. А зараз мені БОЛЯЧЕ, бо сєпарам за пару днів зібрали АХРЕНІТЄЛЬНУЮ допомогу, а воїнам відмовили. Та завдяки нашим хлопція ми ЖИВЕМО В МИРІ!!!!!!! Вже другий тиждень йде збір для військовослужбовців, машина їде в п'ятницю, туди де стріляють, туди де гинуть і стають каліками... І не потрібно співаючи гімн тримати руку біля серця. Ой, вибачте, команда зверху, як правильно себе вести. А зранку мами чекають дзвіночка він сина - живий!!!!!!!!!!!! А інші мами пам'ятають останній дзвіночок від сина... Але... то їхня війна, не Ваша. У Вас мир і спокій... З повагою до істиних патріотів - волонтер-жебрачка, мама військовослужбовця танкіста. Танки бруду не бояться!!!
 • Коли закінчиться війна??? Чи багатьох турбує це питання. На жаль ні. Чудова стаття яка суперечить всьому людському. Хто об'єднався, яким співвітчизникам допомога? Авдіївка? Проросійське населення Авдіївки гарно відчуло катастрофу - гуманітарну. А де промка, Водяне, Широкіне, Мар'їнка яка перебуває більше двох років без газу? Ми побачили тільки обстріл Авдіївки? Маріупольський напрямок теж не тішить. І що? Ау!!!!! Керівництво міста та району!!! Чому щомісяця не проводите такі збори? А відповідь проста - відсутність вказівки зверху, як в випадку з Авдіївкою. Не потрібно багато. По трошку, по краплині. Де допомога нашим ЗАХИСНИКАМ???? ДЕ?????? Чи Ви не читаєте пости волонтерів з Радомишля про збір всього необхідного для наших хлопців. ЧИТАЄТЕ!!!! Але, душа не болить - бо не мій ТАМ!!! Не потрібно віддавати шану мертвим, потрібно допомагати живим. Ось і зараз наші радомишляни перебувають в пеклі. Ну і????? Багато зібрали для них???? Хочу вищати, кричати, благати - НЕВЖЕ українські вояки не заслужили нашої підтримки, невже Вам потрібна вказівка зверху???
 • Sv
  Таїса читаю і плачу, а я так далеко і могло мені бути всерівно, але це неможливо бо вмирають люди. І коли бачиш як люди які живуть в Україні так байдужі, пасивні, поводяться наче нема війни хочеться кричати - люди, майбутнє ваше вмирає, не чекайте вказівки з верху невже у вас не серце а камінь.
 • https://www.facebook.com/100008255587669/videos/1863112043973964/
 • Не плачте, дівчата- перемога буде наша. Ось заради такого майбутнього воюють наші хлопці: Марічка Коваленко, учениця 7-А класу ліцею №1. Принесла бійцям продукти, ковдру, шкарпеткі і...валентинкі. Бачили б ви очі цього малого дівченятка! Україна непереможна!
 • Ще не все спакували, завтра допаковуємо ліки, одяг, взуття. А малюнки і валентинки в першу чергу. Діти наші чудові!!!