radomyshl.com Радомышль
 
20 січня 2017
-

У РАДОМИШЛІ ВИЯВЛЕНО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ТЕНДЕРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

У РАДОМИШЛІ ВИЯВЛЕНО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ТЕНДЕРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Прокуратурою Житомирщини у співпраці із Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем» виявлено факти порушень вимог тендерного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Органи прокуратури Житомирської області систематично опрацьовують відомості з відкритих джерел, публікації у засобах масової інформації, повідомлення громадських організацій, а також державних органів, що сприяє ефективній боротьбі з корупційними проявами та іншими порушеннями законодавства.

Для перевірки інформації Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» щодо можливих порушень вимог тендерного законодавства під час закупівель за державні кошти у Радомишльському районі залучено Управління Держаудитслужби в Житомирській області.

Проведеною Держаудитслужбою перевіркою щодо додержання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» встановлено порушення під час визначення переможця у процедурі відкритих торгів, проведених комунальним закладом «Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів».

Зокрема, відповідальні посадові особи - голова та секретар комітету конкурсних торгів зазначеного комунального закладу не оприлюднили, відповідно до вимог чинного законодавства, інформацію про закупівлі на відомчому веб-сайті.

Щодо порушників 12.12.2016 складено протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-14 КУпАП, та скеровано до суду.

У січні цього року постановою Радомишльського районного суду обох визнано винними у порушенні ч. 1 ст. 10, ч. 8 ст. 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель», якими врегульовано порядок оприлюднення інформації про закупівлі.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.