radomyshl.com
 

:

:

:

12 2017
-

Ͳ

   Ͳ

, 11 , . – .

, .., .

« . . , , , » - .

.

« 5 9 , 17 22, , » - «».

– .

« – » - .


!
, .
.
  • Вчора ввечері та сьогодні вранці не було води .. Добре що хоть природа пілкується про радомишлян - снігу підсипала ..))
  • А щоб місто було з водою потрібно було просто перекрити ділянку трубопроводу на перехресті вул. Петрівська з вул. М.Житомирська та В Житомирська і ремонтуйте (там є оглядові колодці та засувки). Якщо полагодять порив буде вода якщо ні - небуде. геніально пан демчук.
  • Врёт и не краснеет воды как не было так и нет Пока народ не станет гражданами можно втюхивать что угодно С новогодними праздниками
  • Бардак, як завжди і як скрізь
  • Шановний пан "глущенко" хочу звернутись до тебе господін клоун а чому пориви в 2014-2015 роках були на багато більші? а ти на той час сидів в кафе- бар "Вікторія" та бухав як кінь Рокосовського, а заре пишеш принизливі статї, чому як ти такий профісіонал та патріот свого міста, чому не поліз в яму та не допоміг? ото де тобі глущенку отой Демчук сернув в БОРЩ, чи ні не в БОРЩ а в сімейний бюджет, то ти звернись до маман політ прос, вона тебе пристроїть а за одно допоможеш і своєму собутильнику ХРИЧУ,
  • Не ну в душ то хочется. Хоть на пол часа включите
  • Ура Спасибо дед морозу и всем кто латал латает и будет латать
  • "Пан, який упав через кран," Русланчик Демчук - "Хабарний" за "образи" ,на його думку, подав скаргу до суду за образу честі і гідності на двох депутатів міської ради Папірного, Іщенка та... журналістку газети "Эхо" Михальову та редакцію газети!! Ось така честь у Хабарного честь і гідність, який своїми діями завдає збитків міській громаді на десятки тисяч гривень. А міський голова Соболевський у вус не дує, гладить його по голові. Панові Демчуку - прокурорчику Хабарному не відомо, що переслідувати депутатів та перешкоджати депутатській діяльності то є злочин.
  • Олександр Глущенко Пояснюю для ірини іванової. В 2012 році після роботи директором демчука я отримав МКП Водоканал з відсутністю водопостачання на масиві Рудня через день подача води на вул. І Франка подача води в місто за графіком, ремонтна техніка не працювала Каналізаційні насосні станції більше часу ремонтувалися чим працювали якісь води не відповідало санітарним нормам, заборгованість по заробітній платі більше трьох місяців. Після трьох місяців роботи демчука в 2016 році вже почався брак коштів на підприємстві хоча підприємство в 2015 році було рентабельним, якісь води не відповідає нормам. ВОДОКАНАЛ повертається в 2012 рік. І ще, якщо в твоєму будинку (якщо він в тебе є) зношені комунікації і часті пориви то що повинно першу чергу ремонтуватися та замінюватись? Правильна відповідь: вікна двері і робитися ремонт в кабінетах як це робить МКП.