radomyshl.com
 

:

:

:

07 2016
-

ϳ , , ,

ϳ , , –   , – ’

, – Radomyshl.com , .

Radomyshl.com , .

, 31 2016 ., , – .

«».

« , , . , ’ , . , , .

18 , , , , , . 201, , 8 , ’ , . . , , ³ , : , , .. , …

, , , ̳, , , , . , , . « » . , , 20 » – .

̳ , .

«ϳ . , .. , , .

ϳ : 5 , 13 . , , 14 , . : , .

ϳ , . , , 5 , , «», , , 4 .

: , , , . , , » – ’ .

, , .

«, . , , .

, – . , ’ , ’ , , , , , , , . , , . , : , .

, , , , - .

ϳ , , – . , , » – .


!
, .
.
 • Можна підписатися під кожним словом депутата В.Іщенка . Нажаль так проходять засідання сесій міської ради . Тиск голови на депутаток - свободівок теж майже на кожній сесії . Таке як : "чому ви так голосуєте , ви що не хочете надходжень до бюджету ?" - це просто "квіточки " .. " Ягідки" , це коли голова каже : " А ви мовчіть . Сидите пишите, той пишіть собі мовочки " .. Тай взагалі , більшість рішень приймається "за помахом палички "деригента " " Одним словом "більшістю" ..
 • Їмо, їмо,їмо. Стелимось, лижемо та ще й в чергу стаємо. Ну, як подобається? Мабуть так!!! А чеееееерга просящих-сосущих не зменшується, а збільшується. Так має бути. Маємо встигнути поки децентралізація не розпочалась, бо не дай Боже не оберуть. Земелька, земелька, всі там будемо... Але спочатку потрібно прихватити, злобіювати, замастити де треба і кого треба. Ех, гуляй рваніна, усьо мойо, усім пасть закрою! Шостки мої, фас!!!- всіх, хто проти нас!!!!! Що? хтось проти нас гавкнув - то це тей красень, та він алкаш;о!!! ще одна - та вона курва вищого гатунку та з держави кошти витягувала, а дітей, як виховала!!!!! - один в АТО, а друга волонтером і все в хату бабло гребуть. А ми - білі, пухнасті. Хочемо - своїм земельку продамо по 17 грн за м кв, ой! дорого, зробимо знижечку, хочемо - благодійний фонд при міськраді відкриємо, такий як при пту (а може це плітки?). А ще хочемо...та хватить вам багато знати, все одно депутати голосують от з них і питайте. Ха-ха. Шельменщик-деньщик відпочиває. А ВАМ радомишляни бажаю - чим скоріше одінете ярмо на шию, тим скоріше впізнаєте смак волі і свободи, чим скоріше біда стукне до Вас у двері - тим скоріше відкриєте.
 • А ви очикували чогось іншого? Пригадайте погоджувальну раду перед першою сесією. І все стане зрозуміло.
 • Маер вже достатньо вчинив різних порушень ? Може об'явити йому вотум недовіри ?
 • Мер чинить шахрайство, як шельменко-денщик. А ті хто йому підспівує- співучасники шахрайства. Неприглядна роль двох депутаток із "Батьківщини", яких згадує Іщенко.Кому вони служать? Громаді чи пройдисвіту? Пора робити люстрацію і меру і депутатам таким як Шатилович. Бо попередню сесію він зганьбив своєю поведінкою, по хамськи повів себе до мешканців вулиці Горького, крім того зірвав закриття сесії під звучання Державного гімну України. А де при цьому був мер? Сидів і все спостерігав, як Шатилович демонстративно виходив із зали засідань. Ганьба. Шахрайство відбувається і на засіданнях виконкому. Під тиском відділення Антимонопольного комітету в Житомирській області сесія скасувала шахрайські ціни на тарифи від мера-пера та його оруженосця Демчука, які обманом були проштовхнуті на виконкомі 13 липня. Нарід. Кого ви обрали?
 • Ось тепер стає цікавіше, як кажуть - із пісні слів не викинеш. Прошу звернути увагу на перший абзац - куди вирішили направляти депутати міської ради мешканців багатоповерхових будинків ( направлення мабуть стандартного зразка на кшалт -іди ти на "уй). А тепер до основного: на відео засідання за №11,12,13 чітко видно про голосування за 13, тобто рішення не прийняте, маємо повторне голосування, але вже цікаве - ПІДРОБЛЕНЕ. Члени лічильної комісії у мене до Вас запитання - за скільки продалися? Не соромно було переписувати протокол, за що відпрацьовуєте? Читайте Регламент, знайдете порушення пунктів - з мене матеріальний бонус (тільки для депутатів міської ради, даю підказку - пунктів 3-4)!!! Відбулось три вида голосування!!! МАЛАДЦі!!!
 • Ніколи в цьому місті не буде порядку !!!! Допоки мерів нам будуть "призначати" , а не обирати місцевою громадою - порядку і хазяїна в Радомишлі не буде !
 • Так я згiдна з Свободою, але як депутати мiськой ради та жителi нашого мальовничого району можуть звертати увагу на такого хворого депутата, пияку та взагалi не врiвноважену людину як Хрищенка В.В я взагалi рахую що це позор для мiськоi^ ради. Чому полiцiя не звертаэ увагу що депутат в нетверезому станi водить авто, ми потихеньку збираэмо вiдео та всi докази проти того як веде себе пан Хрищенко та подамо скаргу до верховноi^ ради з зверненням зняти такого горе депутата.
 • Шановна ви правильно все написали але не Хрищенко а Iщенко В.В цеж депутат!!!!!!!