radomyshl.com
 

:

:

:

27 2016
-

̲ί β ˲ . ²

 ̲ί β ˲ . ²

., .

, 23 2016 , ., , .

, , – , .

., , , , , '.

³:

«dz , , . , . , . , , .» - ...

 ̲ί β ˲ . ²

« , – '.» - .

, , .

« - , , , , . , .» - , . .

 ̲ί β ˲ . ²

, , - « . , .»


!
, .
.
 • Ну що, побачили, кого ви обрали? А шатилович так взагалі за барсетку і пішов далі займатися бізнесом. Що йому проблеми простих платників податків, треба ремонт в магазині закінчувати. Такий знайомий балаган. Думаю, кожен житель може приблизно побачити, як вирішуються дійсно важливі питання в Радомишлі. Як комусь ремонт на комсомольській зробити - бабло знайшли, аби до виборів встигнути. А як на стратегічно неважливій вулиці зробити толкове водовідведення - морда цеглою і геть із зали. Лицеміри!
 • я в тій калюжі нещадавно загруз... але якось вдалося вискочити.... калюжа глибока см 25 точно є
 • А завтра 29.07.2016 року має відбутись сесія міської ради. Запрошуємо всіх не байдужих громадян на 10 годину (кому цікаво, як проходить дерибан коштів міської громади) № 4 ” Про виділення коштів “ РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я Восьмої сесії 7 скликання міської ради від 29.07.2016 р. № 4 ” Про виділення коштів ” 1 КТКВК 070101 Дошкільні заклади освіти – 199798 грн. КЕКВ 2110 Заробітна плата – 97862 грн. ( з них – 79730 грн. доплата 10% вихователям за престижність ; 18132 грн. 25% бухгалтерам за складність та напруженість). КЕКВ 2120 Нарахування на заробітну плату – 27111 грн. 2.1 КТКВК 010116 Органи місцевого самоврядування -143298 грн. КЕКВ 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування – 15000 грн.( на придбання багатофункціонального пристрою ( ксерокс, принтер,сканер)). КЕКВ 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів – 128298 грн.( Капітальний ремонт гаража на 2 бокси за адресою: Житомирська область, м.Радомишль вул..М.Житомирська,12).
 • 2.3. На КТКВК 170703 Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 844172грн. КЕКВ 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів – 844172 грн. ( з них 5172 грн. на коригування проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул..Міськради від вул..М.Житомирська до пров. Шкільний в м. Радомишлі Житомирської області»); 339000 грн. на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул..Міськради від вул..М.Житомирська до пров. Шкільний в м. Радомишлі Житомирської області»); 500000 грн. на «Капітальний ремонт вул..40 років Перемоги на ділянках від вул..Міськради до вул.. Микульського та від вул..Горького до вул..Русанівська в м. Радомишлі Житомирської області») КЕКВ 3210 Капітальні трансферти підприємствам(установам,організаціям)- 87920 грн.( МКП «Водоканал» – 42250 грн. на придбання шафи керування з частотним перетворювачем; 6970 грн. на гідроакумулятор системний; 38700 грн. комплект обв’язки насосної станції з комплектуючими). КЕКВ 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам,організаціям)- 125000 грн. ( на матеріали, запчастини, будівельні матеріали для облаштування пам’ятника в центрі міста). Ну, що цікаво? А сесії проходять ще цікавіше, приходьте, вхід вільний!!!!!
 • На власні очі бачив проект. Всі пам'ятають, бачили, як цього року вулиця міськради була відремонтована. Тепер, увага!! Депутати виіляють ще кошти на капітальний ремонт щойно відремонтованої дороги. Нормально? Так можна щороку одну й ту ж ділянку ремонтувати. І не 10 тисяч, а 500 якщо не помиляюсь. 500 тисяч наших податків. На вже відремонтовану вулицю.
 • а точніше, то 339 тисяч, всього навсього...
 • Точно. То 500тис на ремонт 40 років перемоги. Сплю і бачу, як її ремонтують.
 • ))))
 • Шановний Олег Вікторович! Не вводьте в оману людей! "Сама менша зарплата директора школи 8 тисяч"?????????? Довожу до відома людей, що зарплата директора школи, де навчається більше 300 дітей + 9 годин навантаження + стаж більше 20 років + вища категорія, звання, становила у травні 4700 грн. Перед тим як оголошувати такі цифри зайдіть в бухгалтерію відділу освіти і перепитайте. Репліка на 4 хв. 40 сек. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OY0Ibn02CQY#t=282
 • Цілком з Вами погоджуюсь! А те, що на сесії від 29.07.2016 не спромоглися виділити кошти на заміну електрики для діток в будинку творчості та не знайшлося коштів на бензин для швидкої - це ЦИНІЗМ вищого ступеня. А на стеллу в центрі міста 125 тис. знайшлося. Так і має бути, що можна відмити собі з 9 чи 30 тисяч. От і висновок сам напрошується - безпека дітей та життя громадян нашим слугам народу до одного місця. Робимо висновки.
 • Соболевський переступає межу. Собі та заступникам по 100% надбавки до окладу. Це дві зарплати. У грудні 2015 року мер - пер отримав 17 тисяч зарплати "пропрацювавши" місяць. З них 9 тисяч премії. Ось такої . А виділити кошти на швидку допомогу зась - немає откату. Ремонт доріг - це легалізована крадіжка. Крадіжка це і утилізація сміття через житомирську фірму без будь-якого конкурсу. Газета "Зоря Полісся" від 8 липня писала. Підтримка абарника Демчука на посаді директора Водоканала- це теж крадіжка довіри у виборців. Але що взяти з депутата Шатиловича - за державні кошти збагачується.
 • Спостерігаючи за сесіями та засіданнями виконкому РОБЛЮ ВИСНОВОК:міська влада деградує. Відсутність стратегічного бачення розвитку міста, лобіювання корпоративних та приватних інтересів- і як наслідок, перетворення сесій у блошиний базар з перманентним порушенням законодавства і регламенту, дешевий популізм. З чистою душею можна робити перезавантаження влади, що місту буде на користь. Черга за районною радою. Тестом має бути сесія у п'ятницю, де протискуватиметься рішення про виділення 85тис.грн(міські депутати вже виділили 55тис.) на спорудження "одоробла" на місці постамента леніну. Намагання районної влади чим скоріше відзвітувати до 25-ї річниці незалежності приведе до того, що за наші гроші встановлять колону у стилі сталінсько-гітлерівського ампіру, що своїм несмаком тільки зганьбить пам'ять про борців за незалежність. Закликаю громадян прийти і подивитись у очі тим невігласам , які проголосують за встановлення, в першу чергу собі, стовба ганьби.
 • Невинний бувший прокурор отримав земельку не комунальної власності , а промислової зони (козацький хутір). А поруч з ним ще більш цікаві особистості отримали земельні наділи.То про які землі запасу можна розмовляти - коли вся земля розділена між своїми. Все заплетене страшною павутиною. Всі все знають і мовчать, а чому? невже так нашкодили, як сліпі кошенята, чи може щось інше?
 • Типовий Радомишль годину тому Дії У п'ятницю ,5 серпня 2016 року о 10-й годині, відбудеться сесія районної ради. З-поміж інших буде розглядатись і питання про виділення 85 тис.грн на встановлення пам'ятника борцям за незалежність України на місці монумента леніна. Комісія, у складі якої не було жодного!!! фахівця, обрала проєкт з колоною. Такі подібні скульптури були притаманні у часи сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів. І ось таке "одоробло" пропонують встановити у центрі нашого міста і за наші ж гроші! Тому закликаю усіх небайдужих містян, у першу чергу молодь, прийти на сесію, заявити про свою громадянську позицію і сказати рішуче ні несмаку і невігластву. Нам жити у цьому місті, творити його, відчувачи гордість за нього, а не сором!
 • То не колону планують поставити то комуністичний фалос тих, хто при владі.
 • , ! :)
 • Мер мені особисто казав, що в нього зарплата менша, ніж у попередника. Але грошовий еквівалент, по-моєму, значно збільшився.
 • Це не повага. Він людина і повинен розуміти,що ми також люди. Ми також маємо свої цінності,повагу до літніх людей. Я поважаю наших депутатів, але на дане лицемірство не сподівалась від депутатів. Переглялаючи відео(з психологічного стану) коментую: переглянте себе зі сторони і поглянте на себе : де ваші руки. Перш ніж займати дану посаду опануйте себе, сходіть на сеанс до психолога.
 • Він не людина, він багата людина, яка звикла переступати через інших. Шкода, що таких все ще обирають до міськради.
 • 2) . Я запропонувала створити єкспертну комісію з фахівців . які зможуть знайти вирішення цієї проблеми ,розробити проект. На одній із літніх сесій підняла це питання , на що голова відповів , що після мого звернення була комісія і документи відправлено в Житомир , чекаємо відповіді ..Така новина звичайно не могла не порадувати . але всетаки вирішила подати інформаційний запит , щоб уточнити куди було надіслано документи, взяти копію цих документів . Принесла запит до міської ради і передала першому заступнику , голова як раз був у відпустці... І щож я почула ! Ніяка комісія ще не збиралася і документи не відправлялися , тому що зараз "отпускна компанія " і неможливо зібрати усіх фахівців .. Комісія потім всетаки зібралася , знайшла вирішення проблеми , але на сесії депутати повинні проголосувати і документи потрібно буде відправити у Житомир для розробки проекту . Сесія відбулася , депутати проголосували , тому я дала трохи часу для вдправки документів і знову подала інформаційний запит , щоб відповіли : куди і коли було відправлено документи .. Отримала відповідь , що міська рада ще робить аналіз відповідни проектних організацій ... Та невже вам було мало часу знайти таку організацію !!!? Що ви робили кілька місяців , якщо ще у липні казали що Житомир буде розробляти проєкт? !!! Скоро зима !! Ось тільки день пройшов дощ , і калюжа перетворилася на річку , а з слідуючої неділі обіцяють дощі і сніг !! Що робити людям !!!? На сайті міської ради ви звітуєте про виконані роботи , роботи ті , які вам "надауть бал" на весняні вибори ? А як же проблеми простих людей !!? Не варті вашої уваги?!! Пане голова , а ці люди голосовали за вас , покладали на вас надії . Про цю проблему думаю знає і голова держадміністрації , його сестра теж поряд з калюжею живе .. Ну щож .. Залишається область та телебачення , і можливо президент .. але проблему всерівно вирішимо ..
 • 1.1. , . .ϳ , , , , . , , . . " - , , , , . , , . , , "" , . , "" , . , , , . , , , , . "" ,
 • .1). 4 . ϳ , , .. 15 , , , , , , , . . , , , . . ҳ , . . , , ... , , . , . -
 • , ' , , , , . , , , . ... - .