radomyshl.com
 

:

:

:

30 2016
-

˻ ² . + ²

  «» ²   . . ².

15 2016 «», . ., .

. , , , , .

ϳ , .

. ., , «», .. .

, :


!
, .
.
  • І третє --- вода! Думаю не можуть не помітити жителі Радомишля, що проблеми з водопостачанням тільки начинаються. Про такі часті відключення,тим більше по чотири дні та через день жителі вже забули. Сьогодні прості працівники водоканалу занепокоені в тому, що скоро вийде зі строю одна із скважин. Це після невдалого Димчукового чищення з порушення всіх інструкцій, тому й згоріли вже три нових насоси і ще не кінець! Цікаво, а хто заплатив 12,5 тис.грн. за самовільну розкопку дороги без дозволу відповідних служб? Бідкаються працівники водоканалу про критичну ситуацію на КНС( каналізаційно насосній станції). Якщо не провести відповідноі роботи то в місті буде катастрофа . І будуть називать МКП =Водоканал= ,як називав його більше трьох років назад на пропозицію очолити підприемство бувший прокурор району Д.-=Очолити оту каналізацію?= Втік на пивзавод ,там не пахло. Пиво. Живіт виріс, сорочка не вилазить .Виждав на пивзаводі. Маріонетку= Д. він посадив в крісло директора. Даааа! Активно почав працювати- замінив вікнаі двері на пластикові , щоб кукловодам було прємно заходити, нанерняка з пивом, а основне з своєю пропозицією. Догадайтеся з трьох букв, а для споживачів з трьох пальців, бо рішили підвищувати вдвое тарифи. Да, відчитавсяяяяя, носа від бумажки не відірвав, а вдруг зіб,ється. Щоб робив сам , то прочитав без бумажки, а так зачитав більшу половину чужої роботи, зробленої до нього. На готовому можна відчитатися тільки перед людьми, але не перед Богом!!!
  • я як житель пятого поверху в центрі міста можу вам сказати що з постачанням води цим літом краще чим за останні шість років до цього
  • Народ міста! Бєспредєл постукав у кожні двері мешканців міста. Я Вас вітаю. .13 червня 2016 року з порушенням Закону "Про житлово- комунальні послуги" та відповідного, на підставі цього закону, наказу Мінрегіонбуду, яке передбачає громадські слухання,попереднього інформування населення міський голова Соболевський та його підконтрольні члени виконкому прийняли по "беспределу"рішення про підняття тарифів для населення. Мета - збільшити зарплату диретору "ханарнику "Водоканалу" так як контрактом передбачив йому мер,здираючи останні копійки та шкуру з людей. А також затверджені нові тарифи для новоутвореного МКП "Благоустрій міста." з такими ж порушеннями.Цинізм ситуації- не тільки без обговорення , але й тут же без економічного обгрунтування на калькуляторі рахували, тоодин то другий. Накрутили будь здоров. Утримались при голосуванні чотири члени виконкому. Їх докази були Демчуком поплічником мера висміяні, хоча сміялися з його безграмотності і невігластва. Бо стверджував що кримінально-процесуальний кодекс регулює цивільні відносини і тому можна проводити виконком заочно по телефону,як заочне засудження . Абсурд . Меру плювати на людей і процедуру обговорення.
  • Вибачте. Замість 13 червня- це помилка- 13 липня відбувся виконком.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZWSex_25OC4&feature=share https://www.youtube.com/watch?v=GbvO29_wni4&feature=share https://www.youtube.com/watch?v=FtWxWCEC17I&feature=share повний піпец радомишлянам через дії виконкому, особливо вслухатись в розмову особам з юридичною освітою!₴ Всіх вітаю з початком панства та кріпацтва в Радомишлі!!!!!!!!