radomyshl.com Радомышль
 
27 червня 2016
-

У Радомишлі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. ФОТО

У Радомишлі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. ФОТО

З нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні 22 червня о 10-й ранку біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг і покладання квітів.

У меморіальному заході вз’яли участь керівництво району та міста, делегації від установ та організацій міста, представники від районних осередків політичних партій та громадських організацій.

Урочистим покладанням квітів і вінків до Вічного вогню та Меморіалу загиблим воїнам дунаївчани віддали шану всім загиблим під час Другої Світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. Кожен про себе згадував загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії. А церковні дзвони вторили людським думкам.

Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги. Тих, хто сьогодні боронить нашу Державу.

Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Радомишльська районна рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Просто вражаюча масовість даного заходу. РќСѓ С– хто там перед РєРёРј мітингував, якщо Р№ три десятки учасників РЅРµ нашкреблося?