radomyshl.com Радомышль
 
28 квітня 2016
-

Діти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській області

Діти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській області

Школа, що знаходиться в Луганській області, в смт. Камишеваха, та потребує підтримки, як моральної так і матеріальної, отримає подарунки та привіти від дітей Радомишльських шкіл, які не залишилися байдужими до ситуації на Сході.

Діти написали неймовірну кількість листів із побажаннями, малюнків, аплікацій, передали безліч патріотичних браслетів, зошитів, ручок, фломастерів, олівців, книжок та різних сувенірів. Ніхто не залишився осторонь.

«Також, поряд зі школою, відкрився дитячий садочок, який потребує підтримки. Діти принесли м'які іграшки, які є дуже доречною допомогою для маленьких вихованців садочка.» - прокоментувала волонтер з Радомишля, Інна Красуленко.

Особливу подяку всім дітям місцевих шкіл, які не дивлячись на свій юний вік є справжніми патріотами, висловлюють волонтери Інна та Роман Красуленки.

Поспішайте творити добро і ти, діти ще потребують будь-яких іграшок (в нормальному стані), скакалок, м'ячів, іграшок для пісочниці і т.д. Добрі справи робити легко!

Діти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській областіДіти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській областіДіти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській областіДіти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській областіДіти Радомишльських шкіл зібрали подарунки школі, яка знаходиться в Луганській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.