radomyshl.com Радомышль
 
14 квітня 2016
-

Радомишльська РДА оголосила конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Радомишльська РДА оголосила конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Радомишльська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців: – державних реєстраторів відділу державної реєстрації Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області (дві штатні одиниці).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища юридичного або економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років, обов’язкове досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Для участі в конкурсі подаються такі документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», фотокартка розміром 4х6, копії паспорта і військового квитка.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Радомишль, Соборний майдан, 12 відділ організаційно-кадрової роботи, тел. 4-41-33.

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.