radomyshl.com Радомышль
 
24 грудня 2015
-

169 УЧАСНИКАМ АТО З РАДОМИШЛЬЩИНИ НАДАНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ У РОЗМІРІ 66 700 ГРН.

169 УЧАСНИКАМ АТО З РАДОМИШЛЬЩИНИ НАДАНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ У РОЗМІРІ 66 700 ГРН.
  Фото з сайту Радомишльської РДА.

Станом на 22 грудня 2015 року Управлінням праці та соціального захисту населення Радомишльської РДА в 2015 році надано матеріальну допомогу 169 учасникам АТО на суму 66 700,00 грн.

Управлінням праці складено 68 соціальних паспортів на демобілізованих військовослужбовців та на 7 членів сімей учасників АТО. 50 чоловік (з числа демобілізованих) отримали посвідчення “учасник бойових дій”. З числа демобілізованих пройшли медичну реабілітацію 8 чоловік, психологічну реабілітацію-8 чоловік.

Про це повідомила начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Волинець Олена Володимирівна на засіданні координаційного штабу допомоги учасникам АТО та членів їх сімей. Яке відбулось 22 грудня 2015 року, в залі засідань Радомишльської районної ради.

В ході проведення зустрічі були обговорені актуальні та проблемні питання. Отримано відповіді від профільних фахівців району та області. Запропоновано та рекомендовано, за вирішенням питань, звертатись безпосередньо до обласного Центру, де надається високорівнева допомога тим, кому ми завдячуємо власним спокоєм та життям.

На засіданні були присутні представники Центру допомоги учасникам АТО Житомирської облдержадміністрації, учасники АТО Радомишльського району, члени сімей загиблих в АТО, керівники відділів, управлінь, підрозділів райдержадміністрації.

Як повідомляє Радомишльська РДА, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», керуючись ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою надання допомоги учасникам АТО, сім’ям загиблих, військовим частинам та іншим військовим формуванням, а також у зв’язку з необхідністю координації дій волонтерів і громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та їх сім’ям було створено робочу групу по координації дій, яка проводила своє чергове засідання.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.