radomyshl.com Радомышль
 
25 листопада 2015
-

Українці тепер зможуть оформити купівлю-продаж автомобілів без довідок-рахунків на реєстрацію

Українці тепер зможуть оформити купівлю-продаж автомобілів без довідок-рахунків на реєстрацію 

Уряд ліквідує довідки-рахунки при реєстрації автомобілів і громадяни України зможуть оформлювати купівлю-продаж автотранспортних засобів без довідок-рахунків на реєстрацію авто.

Про сказав на засіданні Уряду в середу, 18 листопада, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк – повідомляє Урядовий портал.

«Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що собівартість довідки-рахунку становить 9 гривень, проте комерсанти продавали їх громадянам в середньому по 1,5 тисячі гривень.Глава Уряду підкреслив, що зараз на місяць реєструється близько 80 тисяч автотранспортних засобів. Таким чином, на місяць «по кишенях йде» близько 118 мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні.

Відтепер для перереєстрації транспортного засобу продавцю та покупцю достатньо підписати нотаріально посвідчену або біржову угоду.

«Таким чином громадяни України зможуть оформлювати купівлю-продаж автотранспортних засобів без зайвої тисячі, а то й півтори тисячі гривень, які з них отримували», - додав Арсеній Яценюк.

Прес-служба МВС повідомляє, що проект постанови щодо скасування довідок-рахунків для автовласників на розгляд Кабінету міністрів України вніс міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«За словами глави МВС, довідки-рахунки для автомобілів, які доводилося купувати у держпідприємства за 29 гривень, приватні кампанії продавали представникам МРЕВ за суми від 500 до 2 тисяч гривень. Він також зазначив, що на сьогоднішній день вже ліквідовані ДАІ та МРЕО, тож потрібно повністю змінити механізм реєстрації транспорту, скасувавши довідки-рахунки, на яких заробляли нечисті на руку працівники ДАІ», - інформує відомство.

Водночас міністр внутрішніх справ вніс на розгляд пропозицію щодо затвердження Парламентом проекту Закону України відносно подібної процедури для власників сільськогосподарської техніки.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.