radomyshl.com
 

:

:

:

13 2015
-

: ! []

 :     ! 

, - 1973 .., . 19 .. . , - , , . . . . , , , . , , , . .

1. ( , , , ). .

2. . . , . , , , , - . :

- - ’;

- ;

- ;

- ;

- , ';

- ;

- ( , );

- , ;

, , , , , .


!
, .
.
 • Гулянки, туристи, електронна звітність для того, щоб більшість населення нічого не розібрала. Сьогодні сесії і так проводяться відкрито, тільки на них ніхто не ходить, навіть деякі депутати. Свобода була в адміністрації і що зробила? а де програма?
 • Для початку П.Сергієнко за той короткій час , якій був в адміністрації зробив те ,що до ньго не зробив ніхто- кінотеатр . Хоча про це якось "забули" , і "славу " віддали другім ... В його планах був іще і " Будинок культури" , навіть підлогу зробили , а зараз знову все "заморозилось ... Це те , що люди можуть побачити на власні очі . А взагалі сторінці "анастасії меньшовій " з чистою сторінкою і одним записом на цій сторінці взагалі відповідати не обов"язково , тому що це звичайний тролік ))
 • Пані Анастасія. За 9 місяців перебування на посаді голови РДА. я залучивши апарат РДА, районної ради, підприємців Радомишля спільними зусиллями створили в малому залі кінотеатру РАГС, де молодята мають можливість вступити в шлюб. А в великому залі провівши ремонт, Радомишль отримав зал, для проведення масових заходів - концертів, спектаклів, яких за рік (з 24 серпня) в ньому пройшло чималенько. Відремонтували повністю замінивши підлогу в старому залі будинку культури. Стелі і стіни не встиг зробити, тому вони не зроблені і до цього часу. Замінити явних корупціонерів чесними адміністраторами мені не дала обласна адміністрація на чолі з Сергієм Машковським (блок Петра Порошенка Солідарність) Наприклад: колегія РДА, на мою вимогу, звільнила з посади голову держзем агенства Олексія Шкабару, а область це рішення проігнорувала, він працює і нині, продовжуючи брати хабарі через посередників, тільки сума для людей зросла в рази. Нині відбулося злиття корупціонерів з партії Солідарність з Регіоналами і єдиним ворогом для них є партія - Свобода що стоїть на засадах захисту соціальних та національних інтересів народу, прагне усунення від влади олігархів. Нині влада зробивши вдвічі біднішими більшість населення,репресувала 12 Свободівців, яких кинуто за грати, зокрема, Юрія Сиротюка - автора гасла: - Революція Гідності. Контрреволюція перемагає. Голосуючи вчергове за олігархічні партії, навіть порядних людей у їх списках, потім не нарікайте чому ви погано живете, чому без хабара не вирішується жодне питання. Ви за них проголосували.........
 • Свобода привела до ладу польське кладовище , і там Петро не тільки працював фізично , а і оплатив комунальному господарству (хоч це обов"язок комунгоспа)вивіз сміття , роботу мчсників , якіх ми попросили почистити слеп - там потрібно працювати в засобах захисту. Це теж зробив за свій рахунок. Уже багато років свободівці доглядають могили Жертв Голодомору , і там Петро разом з всіма завжди працює . Була потрібна фарба , щоб зафарбувати стіну , на якій потім був намальований малюнок присвячений померлим , Петро по Житомиру шукав фарбу ,яку в Радомишлі не можливо було купити , і купив її знову за свої кошти . І те що німці , поляки , чехи довіряють Радомишльській "Свободі " , співпрацюють з нею - допомогають сім"ям загиблих , та сім"ї зниклого безвісті ,теж велика заслуга Петра. Він дуже не любить коли ми його фотографуємо та пишемо про ньго , тому про його заслуги люди знають дуже мало . А скільки до ньго звертається людей за допомогою - хоть сотню на ліки просять , і він ніколи , нікому не відмовив. Написала не про всі заслуги Петра , але і цього досить щоб люди зрозуміли , що цей кандидат на міського голову вкладає уже не перший рік в місто та містян кошти свої , і іде до влади щоб відродити місто , яке перетворено на "місто -жахів" ..Тому якось дивно читати , що інші кандидати ,які були кілька каденцій при владі , на керуючих посадах , за раз роздають знову обіцянки ,які вони уже давали ідучи раніше до влади .. Хто ж вам за стільки років не давав змоги їх виконувати ?))
 • . Осінью я почула про сімью зниклого безвісті айдарівця , розповіла про неї Петру. На слідуючий день він мені подзвонив і сказав , щоб ми поїхали в село , подивились , може сім"ї потрібна допомога. Я передзвонила до колишньої співробітниці , яка сказало . що сім"я дійсно бідує - у них згорів хлів та льох , тому навіть картоплини не мають .. Набрали ми картоплі , іншіх овочів , Петро накупив по дорозі крупи ,вермешелі, , олію і т.д. і ми повезли гостинці дітям. Потім ми їздили до них багато разів - передали багато одягу , взуття - і від радомишлян ,і від житомирян. Петро за свої кошти приватизував та оформив родині будинок , за свої кошти , та з допомогою інших предприємців ( вони відгукнулися на наше звернення про допомогу ) , відстроїли хліва . За свої кошти Петро літом відправив цю сім"ю на відпочинок на море (під Скадовск) . Також разом з А.Савостєєвим він допоміг пораненому десантнику разом з родиною поїхати на відпочинок теж в Скадовськ. Уже майже два рокі Петро разом з побратимами доглядає за клумбами - біля памятника Шевченку та в парку , біля памятника нашим загиблим землякам - ми разом висаджуємо квіти , і все літо поливали їх кожен вечір -П.Гальона і П.Сергієнко возили воду своїми машинами .Потім Петро поставив лічильники на воду , купив шланг ,найняв людину , яка стала поливать клумби , і все це Петро оплатив за свій рахунок.
 • А зараз я просто розповім про кандидата від "Свободи" своїми словами , про його внесок в місто та для людей міста. Вперше Петра Гальону я побачила на Майдані , тоді він допомогав майданівцям - передавав їм гроші та привозив продукти . Після Майдану прийшов у "Свободу " .Розпочалася війна і він разом із свободівцями та іншими прідприємцями передавав в АТО гроші та пальне , допомогав пораненим , яким були необхідні кошти . Причому він навіть не дозволяв про це розповідати , тому що робив це не для піару. З червня 2014 року ми розпочали збірати допомогу для Ато по місту і селам району , і Петро їздив забирав допомогу по школам , по будинкам , звідкіля нам звонили. Кожні дві неділі возив допомогу в 95 -ку , а потім і на полігон , в житомирський шпиталь . В одну із поїздок ми познайомилися з житомирським волонтером - Олегом Бойко ,якій опікується сім"ями загиблих в АТО. Так ми стали опікуватись сім"ями не повернувшихся із війни земляків
 • А що в нас в Радомишлі ,дійсно,живе така А.МенЬшова ?....дивно ,що нема ні друзів,ні до друзів...мабуть ,настільки соромно відкрити справжнє обличчя,що вже пише з лівака....
 • Петра Гальону знала й раніше,та коли приєднавшись до свободівців бачу все на власні очі,усі добрі вчинки які робить Петро(і справді не дозволяв про це афішувати нам),просто в голові не вкладається навіщо поливати брудом людину,яка заслуговує поваги? Цікаво...ось це анастасіЙ меньшоВ-поважає себе за таки коментарі?
 • , , , , , , , .
 • відкритість-відеозвіти сесій,де ви зможете побачити своїх обранців у всій красі.це полегшить вам вибір на слідуючих виборах. електронна звітність-це ширша доступність до документів та інформації про роботу міської влади. гулянки(за термінологією Анастасія))-це можливість радомишлянам,організаціям презентувати свої напрацювання на фестивалях,виставках,конкурсах.Це не передвиборні тусовки "зальотних" кандидатів.
 • Ні , Наталья ,це не піар ,а відповідь "Анастасіям ,які зараз обливають і будуть обливать Петра. Розумні люди прочитають і зроблять висновки , а "анастасії " будуть і надалі шукати бруд ,якій можна вилляти До нас в офіс зараз приходить багато людей, запитують хто від нас іде в мери , депутати. Багато хто Петра не знає і спочатку "холодно " відгукуються на його кандидатуру ,а коли я їм розповідаю що він зробив , то просять листівки про нього і просять зайти в кожен дім - розповісти про нього. Нажаль ми не встигаємо цього зробити, а от такі "анастасії" з тільки що створеними сторінками в неті знаходять час скріз лити бруд, і нажаль не тільки в неті .. За добрі слова Вам дякую !
 • , " , , , 2 , !!!
 • Наталья, піар це тоді , коли кандидат нічого не робить , а розповідає про себе дуже багато і дуже багато обіцяє зробити , аби ж тільки його вибрали.А прийшовши до влади він звичайно багато робить , нажаль тільки на свою користь. Як бачите , Петро про себе взагалі нічого в програмі не написав , тому що для нього головне -місто вякому він живе ,і він памятає яким воно було колись. і взагалі , потрібно вибирати людей , які не будучі при владі роблять для міста багато , а не тільки обіцяють робити ,коли прийдуть до влади ... А взагалі , Наталочко ,я Вам дуже вдячна за добрі слова в адресу нашого кандидата. А Петру вдячна за те, що він згодився йти кандидатом на цю посаду, після того як ми його вмовили , бачачи що він робить , і знаючи його плани - щоб він хотів зробити. Він іде не сам , а з командою однодумців , які його будуть завжди підтримувати , тому, що теж багато чого роблять і вже зробили для нашого міста .
 • Петро Сергієко і не сором Вам приписувати чужі заслуги і працю на свій рахунок ? Тут або відсутність совісті або зазнайство. Як ви працювали відомо всім. Не здатен був звільнити навіть своїх заступників -призначених попередньою владою регіоналів.
 • Eiena. , ? , , , . .  , , .
 • Друзі,не спілкуйтеся з вигаданими "персонажами" одного "театру",а тим більше не відчитуйтеся...Ви навіть не уявляєте,хто під тими нікнеймами ...це смішно. Напишіть про нашого Петра Гальону (кожен) просту правду і все,людям буде цього достатньо, бо того всього ,шо зробив Петя за ,майже,два роки для міста і країни,не зробили всі мери за останіх 20 років. Хто не прийде,то обовязково відцапає кусок радомишльського майна у свою власність.....тільки злодій злодія не бачить, тому і коле очі тим злодюгам наш Петро Гальона.
 • я думаю коменти непотрібні ? ...
 • Дай Боже Вам здоровя!!!! та успіхів у Ваших начиннях!!!
 • Не забувайте, за Миронюком стоїть дідусь Ткачук з бюджетом міста. Не треба порівнювати непорівнюване )
 • Особисто я за Петра Гальону. Ми вчились в одній школі, знайомі з дитинства, тому добре знаю, що це за людина. Безперечно, є в списку кандидатів ще достойні громадяни, які робили і надалі будуть робити добрі справи для міста, але буде краще, якщо поки вони залишаться на своїх місцях. Є й такі, прізвища котрих не говорять ні про що, принаймі мені. Ну а таким кандидатам, як Гладиш і Ткачук, уже давно пора на заслужений відпочинок. "Діди" вже своє відпрацювали, потрібно давати дорогу більш молодим і енергійним.
 • - . , , . , , , . - '
 • " "... .
 • Шановна Свобода, вся ваша послідовність це спиляна одна секція забору під Верховною Радою. Жодного рішення чи ідеі для міста ви так і не спромоглись родити. Зараз час будувати це пріоритет а не поклони бити у могил і займатись популізмом. Тому ваш всеукраінський рейтинг з грохотом впав. Ну і кандидат у вас відповідний "Петя, почьом сахар", якщо барижнічество у важкий час як це було в момент ажіатожу на продовольчу продукцію, це і є турбота про мешканцв? Гарні гасла за якими повна бездіяльність.
 • Шановний , тролику,сторінка з світлиною котика та пустою сторінкою все сказала за вас )) Свинка завжди знайде болотце, от і ви знайшли своє - купайтеся в бруді і надалі ))
 • ,
 • Евгений, поддерживаю - кандидат от "Свободы" огонь... ничего лучше придумать не могли!)))
 • ...........
 • Петро Гальона - кандидат на посаду міського голови. http://media.cackle.me/9d2b58e79de83fea0cbc195cfc759c9c.png Із всіх кандидатів на посаду міського голови - Петро Гальона - один не має вищої освіти. Чіткий план дій викликає багато запитань: 1. На жаль, пункт 1 (Прозорість дій міської влади) є не конструктивним: a)Відкритість проведення сесій міської ради та виконкому - (Сессій міської ради та районної ради проводяться за чинним законодавством и ніякої відкритості не потребують) б) Громадське обговорення та оприлюднення прийнятих рішень - (Петро Олександрович - громада вибирає представника округа, який повинен відстоювати інтереси громади. Отже, громадське обговорення - цілком не потрібний процес. в)Електронна звітність - навіть великі державні підприємства не мають змогу підключити електрону звітніть - так як потрібні за обсягом великі бази даних. Ви впевнені, що в Радомишлі знайдуться спеціалісти,які зможуть це зробити? 2. Радомишль завжди був промисловим містом з великою кількістю заводів та фабрик. Я не думаю, що ставати пріоритем розвиток турестичного бізнесу - забезпечить процвітання Радомишля. Про грамотність однопартійців Петра Олександровича - без коментарів. http://media.cackle.me/72177f07a31cc623526141b99009778c.png http://media.cackle.me/43b2cfee3c42224436b6d9b94d99bdda.png Це не дивно - 40% кандидатів від партії "Свобода" мають загальну середну освіту Джерело - http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PID102=12003&PF7691=12003&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100 Дякую за увагу!!!
 • Ой, друзі і побратими, насмішив мене цей "ревізор" гоголівський.....добре,що не списали на радомишльську Свободу розкрадання місцевого бюджету,здачу в ПАТ ПБК Радомишль скважин ( тому маємо з водою те,що маємо),розбазарювання радомишльської землі на ліво і на право ( хочу запитати в кожного з наших свободівців,чому мовчимо,що на позаминулій сесії міськради ми ХАПОНУЛИ у свою власність 6 га радомишльської землі), здача старої будівлі (раритетної) у руки ахметовським " работнікам" за безцінь,а потім витрачання бюджетних коштів,на її повернення.....багато чого можна написати,ну наприклад,коли в срср не дозволялося будувати двоповерхові приватні будинки, у де кого з місцевих " панів" вони виростали...так що друзі, вищу освіту здобудемо,помилки в словах виправимо...ну від свого діалекту ( тільки не мірчанського) я ,звичайно не позбудуся,бо це є мова моїх батьків....а от що робити зі злодюжками і " ревізорами" , повірте мені,час покаже. Всім,доброго ранку.
 • Ещё один троллик виполз?))) С пустой страничкой?)) Если мои ошибки , самая большая ошибка для тебя , то меня это радует)) Скажу так : с 8 лет жила в разных республиках ссср ( именно с маленькой буквы) , и естественно - язык был русский. И то что я перешла на українську мову , конечно же ПОКА ЧТО накладывает свой отпечаток - делаю ошибки. Но , как сказал один актёр - " Одна ошибка , ещё не ошибка .Ошибка : когда вся жизнь- ошибка "...Так что не делайте свою жизнь ошибкой , что бы потом не было мукчительно больно за свои бесцельно прожитые годы)) Возможно Вас разочарует - я радомышлянка , а не заезжый гастролёр , и даже делая орфографические ошибки в написании , вместе со своей командой делаю много добрых дел . И судя по вашему" опусу ", дела делаем правильные и важные ))) Так что будем продолжать в том же духе и далее ! Не взирая на "мирчанский диалект " , или ставчанский ,или котиевский )) Слава Украине !!! Героям слава !!! позор троллям с пустыми страничками )))
 • БУЛО Б НЕ ТАК ПРИКРО,якби людина,яка вказує на наші помилки( у словах), сама їх не робила..2. Радомишль завжди був промисловим містом з великою кількістю заводів та фабрик. Я не думаю, що ставати пріоритем розвиток турестичного бізнесу - забезпечить процвітання Радомишля. ( турЕстичний)...ось вам і ревізор....
 • Уважно прочитай другий пункт "ревізора" - не думаю, що ставати пріоритем розвиток турестичного бізнесу
 • ну так статейка - то замовлена )) тому писав "великий грОмотей - філолог"))
 • Ото ж бо і воно...500 грн за зраду розійдуться миттєво, о від грязі не відмиється "ревізор" все життя.
 • Дуже приємно читати,що мій коментар оцінили ,як "замовлену статтю"(для членів пратії " Свобода" - це типово, вигадані міфи продаж землі, "всесвітня змова"). У вас був шанс щось змінити, коли голова обл.держ.адміністрації та рай.держ.адміністрації були зі " Свободи" - нічого змінити вони не змогли, вони керувались старою схемою - "прийшли до влади, поставили " своїх" людей, нічого не зробили". Причому на сесіях районної ради було дуже помітно, що Петро Сергійович до державного управління ніякого відношення не мав. Такі посади повинні займати професіонали. Давайте міркувати логічно, чи може людина, яка не має досвіду в державній сфері, не має ніяких управлінських навиків стати мером європейського міста??? Вважаю, що відповідь є очевидною. Я особисто Петра Гальону не знаю, але прочитавши інформацію про інших кандидатів - стає очевидно, що є кращі кандидати, які вже мали досвід в державному управлінні та мають відповідну освіту. Якщо Україна ставить за мету стати членом ЄС, то критерії до вибору мерів, кандидатів мають бути більш європейськими. В Європі ви не зможете стати мером міста, якщо ви не маєте певної освіти. Також важливим фактором має слугувати знання англійської мови, хоча б на рівні B2. Тоді можна було говорити і про європейські інвестиції, і про мрійливе європейське майбутнє. Але,на жаль,більшість кандидатів - це ще один крок назад та повторення помилок минулого.
 • Щодо освіти , то це цікаве питання. Якще немає вищої то можна її здобути, а от що робити коли мер міста має вищу освіту, кандидат наук, а місто розбазарив по-пацанськи. А новий голова рда має відношення до державного управління, чи його встигли навчити в перерві між звільненням з ровд та призначенням? (помилки роблю навмисно, діалект руднянський, корінний, щира українка).
 • Дуже приємно що в обговореннях кандидата на голову міськ.ради від "Свободи", приймають участь "безликі" опоненти .)) Можливо це взагалі один (одна) , чи одне - і а.Меньшова ,і Евгеній Матюшко і Ю.Чумак..)) І ніяк вони не можуть зрозуміти , що П.Гальона -радомишлянин , а не , так як теперешній мер і інші бажаючі "ласого шматка " -"залітні гастролери" , яким потрібно всього -навсього "увірвати " те що ще осталось в місті , та зробити собі таку собі "злітну смугу" для подальшої карьери .. Але те , що ви так боїтеся мера від "Свободи", багато чого значить ...
 • Ви оце зараз серйозно? Розумні люди таке не пишуть. Розумні розуміють ситуацію, що була тоді в країні. Дорвалися до влади якраз ті сили, які почали ділити сфери впливу, шугати і домовлятися із старими кадрами януковича. Свобода, як партія, з якою складно домовитись просто була викинута за борт. Так, роздали посади, поставити тих, хто не нашкодить і не розбазарить, але невже ви такий наївний і вірите, що голови державних адміністрацій самостійні фігури? Їх назначили - їми ж і керували. Тому не було нікого звільнено. Просто заморозили місце для Машковського, а згодом для Тетерського. Вони всіх влаштовують. Перший - свій бізнес-партнер, другий підім'яв своїм силовим авторитетом, будучи на посаді головного міліціонера району, вплив на основних бізнесменів, а за сумісництвом, головних політичних гравців в регіоні. Вигідна кандидатура. та й навички роботи в силовій структурі роблять його незамінною фігурою, не те, що непередбачувана свобода, яку просто ошукали. Мені лише шкода, що свободівці дали себе ошукати. Треба було рубати з плеча зразу, правда? Тоді б Сергієнко або сидів би вже в тюрмі, а в кращому випадку, полетів би через місяць з посади.
 • Я зроблю одне заключення ,оте " писало",або не дружить з головою,або не знає радомишлян...так позоритися і викручуватися....фу-у-у-у Моя порада - НЕ ЗНАЄШ БРОДУ,НЕ ЛІЗЬ У ВОДУ.
 • і ці люди лізуть до влади аби керувати, вам би для початку навчитись керувати власним самовладанням, а то ведете себе як дикуни
 • Як дикуни ведуть себе деякі жителі міста, що смітять, дають-беруть хабарі, сидять при посадах і забувають що вони там повинні служити людям. А тих, хто намагається змінити цю систему всіляко оббріхують. Женя, твоє щастя, що ти лише троль.
 • а як назвати тих людей які під час штучного ажіотажу скуповують в супермаркеті цукор, а потім продають в тричі дорого?
 • а чим же тролям ще займатися )) вони на хліб заробляють))
 • я так розумію що свободівці тільки і вміють що звинувачувати тут людей у тролізмі, а відповісти на питання чому їх видвиженець два роки тому під час Майдану баригував сільпошним цукром, вивозячи його піддонами з супермаркету де він коштував по 7-9 грн, і продавав у себе на точці вже втричі дорожче не вистачає совісті? то як тоді ж вам довіряти, шановні?
 • , , . , , .. , , ,, . , , " " ..) , ? ? , , . .. , , . - " " .. ..
 • ви серйозно?)) або ви настількі тупі що не бачите тут спекуляції, або ви на стількі тупі що думаєте ще цей коментар проканає як виправдовульний для вашого кандидата. Бог ти мій, о бідний Радомишле, надіюсь що місцева свобода пролетить на цих виборах як фанера над Парижем, а то с такими кадрами як "Наталья" вам нічог не світить хорошого
 • скопуйте і надалі грядки в парку чи біля памятника Шевченку, це ваше призвання
 • )))))))
 • )))
 • Євген, я довго мовчав, але ти все не вгамуєшся. Скажи, а що ще ти знаєш про Петра Гальону? Ситуація з цукром не пройшла повз районну організацію. Повір, тут за це по голові не гладять. І, думаю, більше таке ніколи не повториться. Що ще ти б написав? А якби не було б такого прикрого випадку? Ти б згадав про те, скільки машин з допомогою він завіз на фронт? Скільки грошей вклав, скільки часу вбив на допомогу. Впевнений, ти лише прищі на сраці вирощував. Але не біда. Від прищів є багато засобів. А от розуму не купиш. Та й заздрість не продаси. В мене особисто є принцип: бізнес не має права бути в політиці. Скажи, які зв'язки Петро Гальона має з місцевим бізнесом? Він чи не найдрібніший підприємець з усіх кандидатів. Чим він гірший за інших? Що, Ткачук кращий, чи Миронюк? Зав'язуй із своїм словоблуддям. Вже нудить від тебе.
 • Е_е-ех ,Жьоня, потрапила б ти мені під гарячу руку,я б тобі су..рі носа натовкла законом про підприємництво,щоб ти погань спочатку Закони вивчила, а потім патякала своїм паскудним язиком про цукор з сільпо....скажи но мені,чи заборонено це робити законом ? якщо так,то яким ?
 • "свобода" у всій своїй "красі". Законом може й це не заборонено, але ви це скажіть людям які живуть на одну пенсію, чи мінімальну заробітню плату, що вони замість купувати цукор в сільпо по 7 грн, купували його в тричі дорожче у перекупників. Ви свої образи придержіть при собі, мене вони не "трогають", а свою партію ви і ваші колеги дискредитували в цій темі.
 • "", , . , , .
 • Не розумію, до чого тут "Свобода" взагалі? Пенсіонерам хтось забороняв купувати цукор по 7 грн? Ці пенсіонери і малозабезпечені ганяють з возиками по сільпо не гірше стрітрейсерів :-)
 • - , ,
 • їм не забороняли купувати по такій ціні, їм просто не дали такої можливості, тому що весь цукор по 7 грн в сільпо був скуплений ""пп Гальона", невже це було не зрозуміло з першого мого коментару?
 • , , . . , , . . . , ?
 • , .... ?... , .., ... , ? -, , .
 • , . , ... .. , , , .. , , . ))
 • Принаймі він той цукор купив, а не украв. А те, що цукор не дійшов до прилавку - це питання не стільки до "ПП Гальона", скільки до адміністрації магазину. Звичайно, набагато краще, коли перед виборами роздають безкоштовно цукор, гречку і ще багато чого, придбаного за кошти вкрадені з бюджету.
 • , , , , . , , , ( ), , ( ) , .
 • , , . , , - " ", . " " " ". , , .
 • Він просто молодець, не то слово, перший зметикував де нагріти руки, я вас правильно зрозумів?
 • ?
 • Можна це назвати нагріванням рук, підприємництвом, "барижнічєством", але з точки зору закону в цій події немає нічого кримінального. Не взяв би він, взяв би інший ПП. Якщо є можливість заробити, то чому нею не скористатись? Підкреслюю - заробити, а не украсти, або "віджати".
 • , . . , . . , .
 • ( " " ), , . , ""... , . , , , "" ....., .
 • Дорогі друзі, дякую за підтримку! Я думаю, вже досить. Ви ж всі бачите і відчуваєте, що з нами переписується якась психічно хвора або ображена долею у всіх розуміннях цього слова особа. Не реагуйте на безглузді коментарі цієї "людини". Ми робили, робимо і продовжуватимемо робити все що в наших силах для розвитку нашого міста.
 • 0967303389
 • Свободівці не тільки доглядають за могилами Жертв Голодомору , а й відкрили та освятили памятник Жертвам Голодомору. Запршуємо всіх небайдужих Радомишлян прийти в день Скорботи - день , коли поминають невинно убієнних голодом українців, на кладовище , щоб усім разом віддати пошану тим , кого убила радянська влада ...,