radomyshl.com Радомышль
 
25 серпня 2015
-

РАДОМИШЛЬСЬКА ДАІ: Правильна поведінка дорослих — запорука дотримання Правил дорожнього руху дітьми

РАДОМИШЛЬСЬКА ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ: Правильна поведінка дорослих — запорука дотримання Правил дорожнього руху дітьми 

Із 20 серпня працівники Державтоінспекції розпочинають проведення заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!». На всій території держави впродовж місяця проводитиметься профілактична робота із недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму та роз’яснення неповнолітнім вимог Правил дорожнього руху.

Завдяки таким заходам, що постійно проводять працівники ДАІ, кількість дорожньо-транспортних пригод цього виду, у порівнянні з минулим роком, зменшилась. Крім цього, спостерігається значне зменшення кількості ДТП з вини дітей.

Однак, незважаючи на позитивну динаміку, діти продовжують ставати учасниками дорожньо-транспортних пригод. Серед вікової категорії неповнолітніх у більшості випадків у ДТП потрапляють діти віком від 7 до 14 років.

«Щорічно, працівники Державтоінспекції проводять профілактичні заходи. Меті їх проведення — недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, а також профілактична робота, спрямована на більш поглиблене роз’яснення неповнолітнім вимог Правил дорожнього руху та наслідки їх невиконання»,Вартові доріг сподіваються, що спільними зусиллями вдасться досягти зменшення кількості аварій з дітьми.

Зокрема, Державтоінспекція звертається до дорослих, насамперед до батьків: безпека ваших дітей залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.

ВДАІ з обслуговування Радомишльського району


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Шановні редактори сайту! Якщо вам не цікава думка читачів і ви видаляєте коментарі, які вам не подобаються, то для чого ви зробили на сайті ось це вікно? Чи це лише для проплаченої похвали? І повторю коментар, що ви видалили - навіщо статтю, взяту з інфо-малина ви за два дні розмістили двічі, слово в слово, лише фото і підпис змінивши на радомишльське ВДАІ? Чи саме такою ви бачите роботу журналістів?