radomyshl.com Радомышль
 
24 серпня 2015
-

Безпечна дорога до школи: на Радомишльщині розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

Безпечна дорога до школи: на Радомишльщині розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» 

На території нашої держави з 20 серпня стартує комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, й вже став доброю традицією. Акція триватиме до 20 вересня.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Державтоінспекція звертається до керманичів авто: не забувайте, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте - безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

ВДАІ з обслуговування Радомишльського району


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Шановні редактори сайту! Якщо вам не цікава думка читачів і ви видаляєте коментарі, які вам не подобаються, то для чого ви зробили на сайті ось це вікно? Чи це лише для проплаченої похвали? І повторю коментар, що ви видалили - навіщо статтю, взяту з інфо-малина ви за два дні розмістили двічі, слово в слово, лише фото і підпис змінивши на радомишльське ВДАІ? Чи саме такою ви бачите роботу журналістів?