radomyshl.com Радомышль
 
28 липня 2015
-

Начальник відділення газового господарства дав попередні роз’яснення щодо нововведень у підпорядкованій йому сфері

Начальник Радомишльського відділення газового господарства дав попередні роз’яснення щодо нововведень у підпорядкованій йому сфері 

З 1 липня 2015 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 28.05.2015 р № 1640 анульовано дію ліцензії ПАТ «Житомиргаз» щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів. Для побутових споживачів, що проживають в Житомирській області (крім м. Коростишева та Коростишівського району) гарантованим постачальником газу з 1 липня 2015 року рішенням НКРЕКП – Постановою від 28.05.2015 р № 1646 – визначено підприємство ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».

Ці зміни викликали багато занепокоєння у жителів Радомишльського району саме тому, що нові платіжні квітанції які отримали майже 8100 абонентів Радомишльського відділення Малинського газового господарства, включають дані з завищеною сумою,або взагалі в них зазначені показники газових лічильників які цілком не відповідають дійсності. Після неодноразових звернень громадян району до районної адміністрації щодо вирішення та врегулювання зазначених питань, 27 липня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Романовича Тетерського, за участі першого заступника голови Приймака Віктора Миколайовича, голови районної ради Міхненка Віктора Васильовича, редактора районної газети “Зоря Полісся” Наталії Адамівни Данилюк, начальник Радомишльського відділення газового господарства Ігор Володимирович Метлушенко разом з майстром обліку використання природнього газу Людмилою Володимирівною дали попередні роз’яснення, що стосуються нововведень у підпорядкованій їм сфері.

Основними питаннями були:

- оплата вартості послуг з газопостачання;

- погашення заборгованості станом на 30.06.2015 р.;

- уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ;

- укладання нового договору;

- право на пільги згідно із законодавчими актами та ін.

З усіма змінами та інформаційними новинами громадяни можуть ознайомитись на багатьох інтернет виданнях району та в найближчьому номері газети “Зоря Полісся”. Районне керівництво закликає громадян не піддаватися паніці та помірковано підходити до таких змін. Всі неточності можливо врегулювати в телефонному режимі, а також особисто через операторів обліку безпосередньо у відділенні газового господарства. Висловлене занепокоєння та пропозиції від очільників району начальник районного відділення сумлінно прийняв та пообіцяв (корегуючи ситуацію за допомогою обласного керівництва) владнати найближчим часом. Також, для більш детального вивчення на семінар-навчання запросять представника ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», який надасть детальні пояснення по виниклим проблемним питанням.

Радомишльська райдержадміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.