Зимові бої під Радомишлем, 1943-1944рр, до "Дня Захисника Вітчизни". Фото. Відео.
19 - 21 лютого 2010 МГО «Київський клуб« Червона Зірка », Торговий дім" Шереметьєвський ", Державна районна адміністрація м. Радомишль, ДПА України, Державна кіностудія ім. А. Довженко, музей Збройних Сил України, за підтримки Міністерства Оборони України та концерну "Київпідземшляхбуд" до "Дня захисника Вітчизни" проводила військово-історичну реконструкцію присвячену зимовим боїв 1943 -1944 рр. - "Бої за Правобережну Україну. Зима 1944 рік. – Корсунь-Шевченківська операція.
У заході також брали участь представники дружніх військово-історичних клубів та груп - «Постріл» м. Київ, «Піхотинець» м. Лубни, «Каховка» м. Нова Каховка, ВІК «ЧАС» м. Суми, «1я чехословацька бригада» Чехія, «Честь» м. Гомель, Білорусь, а так само численні групи з інших міст України, адміністративно входять до складу «Червоної Зірки» - Севастополь, Хмельницький, Житомир та ін..
Великий внесок в організацію цього заходу вніс Олексій Шереметьєв (президент клубу) і численні співробітники музею «братів Шереметьєвих», які на своїх місцях сприяли тому, що б це захід пройшов на найвищому рівні. Як завжди, вирішення всіх технічних питань взяв на себе Анатолій Павлович Гальчук і його «танкісти», за що їм спасибі. Окреме слово хочеться додати на адресу кіностудії Довженка, вперше всі учасники змогли повною мірою відчути задоволення від того що зброю було в руках учасників майже весь час проводиться заходи. А вибухи у виконанні піротехніків під час реконструкції, були виконані дуже добре. І як завжди організаційну підтримку забезпечувала ДПА України, а забезпечення боєприпасами Сухопутні сили України.















Фото: Андрій Швачко
Портал міста Радомишль

