radomyshl.com Радомышль
 
29 квітня 2015
-

У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО

У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО

Молоді артисти та керівництво департаменту сім'ї, молоді та спорту довго вибирали місце проведення чергового заходу і м. Радомишль вибрали не випадково. Адже цей мальовничий куточок Полісся з розкішним замком-музеєм "Радомисль", з чудовим музеєм місцевої флори і фауни і багатьма іншими пам'ятними місцями, роками вабить туристів та гостей Житомирщини.

В рамках відзначення Міжнародного Дня солідарності молоді учасники відомого на Поліссі молодіжного творчого колективу "Шоу Сергія Вікторова" 22 квітня відвідали районний центр Радомишль з патріотичною мистецькою акцією "Молодіжна толока-2015". Все відбулося завдяки організатору акції – департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та за підтримки Радомишльської РДА.

У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО

У першій частині "Молодіжної толоки" на Центральному стадіоні району житомирська творча молодь зустрілась з випускниками шкіл та студентською молоддю м. Радомишля – вони спільно провели патріотичний молодіжний флеш-моб "Живий прапор України – символ миру". Також житомиряни запропонували вже традиційну патріотичну акцію "Синьо-жовта стрічка – символ єдності українців".

Молодих житомирян, як гостей районного центру, гостинно запросили відвідати радомишльський Музей флори і фауни, де юнаки та дівчата почерпнули безліч цікавої інформації з історії Радомишльського району, на власні очі побачили багато вражаючих уяву експонатів колишніх та нинішніх мешканців радомишльських лісосмуг.

А надвечір у районному Будинку культури м. Радомишля творчий колектив "Шоу Сергія Вікторова" представив патріотичну мистецьку програму "Мова єднання". Зі сцени Будинку культури з привітальними словами до радомишлян звернулися директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь та голова Радомишльської районної державної адміністрації Володимир Тетерський.

У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО У Радомишлі відбулося «Шоу Сергія Вікторова» з патріотичною мистецькою акцією. ФОТО

Присутні у залі глядачі тепло сприймали виступи фіналістів всеукраїнських телепроектів "Голос Діти" та "Ікс-фактор" Дар'ї Соколовської та Дмитра Бондарчука, лауреатів щорічного конкурсу патріотичної пісні "Пам'ять жива" Марії Шатило, Катерини Северенчук, Марії Ревінцової., молодіжної виконавиці українських пісень Анастасії Сороки, володарів Гран-прі щорічного конкурсу молодіжної творчості "Зоряні надії" – учасників танцювальної майстерні "T-SQUAD Dance School". Звучали українські пісні, виконувались сучасні танці, а фінальна пісня з символічною назвою "Мова єднання" справді об'єднала численну творчу молодь на сцені з глядачами у залі. І щирі оплески глядачів лише підтвердили це єднання.

Джерело: viktorovshow.at.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.