radomyshl.com
 

:

:

:

18 2015
-

ϲ: Ҳ Ͳ. ²

 ϲ:  Ҳ Ͳ. ²

, , , . . – , .

, . ³ , , . , .

. – . - : , , . .

: (.15) - “ ’ ( , ), – , : <...> - , , , ;”. ( , : 50 , 9 12 “ ”, 16 “ ”, 3.6.14., 3.7.4. , 3.6., 6.4.2. , “ ”).

– “” . – , , , . , . , . , , . , ( 21 ! !) . , , (, ). “” . , , , // .

: , . – , , . , .

. – . ij - .

, , . - , , , , ’ . ? ? – ? : .

³ : , . .

. , , , ! – . ҳ , , !

, (063-588-09-88, olexandr.papirnyj@gmail.com).


!
, .
.
 • Олександр Михайлович, дайте будь ласка свою оцінку данній ситуації?
 • Я не знаю,як коментувати подібну статтю, скажу лиш одне, людина яка видає протиправний наказ підлеглим - це злочин !!! Наша баайдужість до злочину - це катастрофа нашого життя.А найбільший злочин - це коли ми починаємо шукати "правільні " слова ,щоб виправдати цей антизаконний проступок і шукаємо крайнього. Можна було послати своїх підлеглих по вулицях і зібрати хоч по 1грн з населення,пояснивши ситуацію ,для чого кошти....і не потрібно вказувати на мера,коли це робота комунальної служби, де є свій керівник.
 • ? ?! , , , , ... , , 10 ...
 • Добре, що спалили сміття, це краще ніж буде не прибрано. Комунальники правильно все зробили, закон легко написати. Якщо немає чим вивозити, чи солярки не має, вивозьте конями на возах.
 • Ви так гарно пишете, от i допомогли б в зборi коштiв, дiди спалювали, батьки спалюють i ми будем палити, эдине моя порада потрiбно було палити о 6,00 щом менше бачили то краще спати будуть!!!!
 • «При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом у повітря вивільняються пестициди, автомобільні вихлопи та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, а часто посилюють перебіг хронічних захворювань. Нерідко разом з листям горить сміття. Зрозуміло, що це спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. При горінні гуми утворюються канцерогенна сажа і оксиди сірки, останні викликають респіраторні захворювання. Слизова оболонка дихальних шляхів не здатна протистояти збудникам захворювань, коли подразнена димом. Більше того, у тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. При тлінні вологого листя з димом у повітря вивільняються діоксини. Окрім безпосередньої шкоди людському здоров’ю, спалювання листя та рослинних залишків становить суттєву загрозу для природи: з листям згорають зимуючі корисні комахи, такі як сонечка; руйнується ґрунтовий покрив (гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми), відбувається збіднення ґрунту; знищується насіння і коріння трав’янистих рослин; пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння; у 2-4 рази зростає промерзання ґрунту. Крім того, зростає загроза пожеж в екосистемах і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується кількість ДТП». Також спалювання рослинних залишків є прямим порушенням законодавства, а саме: ст.50 Конституції України.
 • , ? ?
 • Якщо я піду збирати кошти по місту на вивезення сміття, то виникає одне питання - для чого нам така комунальна служба ? Коли хтось чіпляється за бумажки для звіту, тут уже точно є проблема. Десять місяців українці одягають,годують і хоч якось озброюють армію ( і не за 1 грн), а тут зробили цілий сюжет. Хочу сказати лише одне, я знаю людину ,яка працювала в комунальній службі,яка знає всі тонкощі цієї справи,людина,яка любила свою роботу і розповідала мені про свої плани щодо поліпшення комунальних послуг у місті....на жаль ,цю людину звільнили з роботи.Можна шукати багато шляхів вирішення цієї проблеми і навряд чи вона вирішиться,а можна просто поміняти керівника (ну не може людина бути ПП і керувати КС) , думаю на протязі року ми вже побачили перші позитивні результати. Найбільше добиває те,що ніхто нічого не спробував зробити ,щоб цивілізовано вирішити це питання,а вже стільки диму.....ну щож - поступаймо і далі, як варвари.
 • ... ... . !
 • Цікаво. Один наказ незаконний (спалити листя) директор дає спокійно і впевнено, а інший (такий само дикий і неадекватний - підлеглим ходить по хатах і збирати гроші) - чомусь соромиться))) Звичайно, це риторичний коментар. Так просто, прийшло до голови. Насправді хочеться сказати: не варто сваритися у коментарях, тут. Тут всі мають рацію, і водночас всі неправі. Справа в тому, що наше законодавство дуже заплутана річ. І воно ЗАВЖДИ слугувало тому, аби полегшити життя чиновникові, а не народу. На сваріть Папірного. Якби все було так просто й очевидно, невже б він, на посаді інспектора, просив порад у нас з вами??
 • Звичайно,закони пишуться для людей,та чомусь порушують їх,мабуть, не люди...можна не знати закону (це не позбавляє тебе від відповідальності), але людиною ніхто нікому не забороняє бути....тож палити сміття за 10м від дитячого садочку - це не злочин,це паталогія людяності.
 • Шановні радомишляни! Я чекав, що ж напише директор МКП "Радомишль" на це відео. Але, певне, йому складно зареєструватися в одній із соцмереж і пояснити, чому його підлеглі спалюють листя в єдиному більш-менш доглянутому парку міста поряд із лікарнею. По-перше, зазначу, що прості робітниці, що згрібали листя були обурені на мешканців околиць і відвідувачів парку. Адже з листям вони прибирали і просто сміття, яке зносяться людьми і викидаються в парку. Також багато склотари, пластику, іншого сміття. Але парк димів. І можливо, письмового наказу й не було спалювати, бо це явно юридично вже є порушенням, але усно наказ був, бо пан директор, коли підійшов до мене не заперечував, а виправдовувався, нібито нема солярки для вивозу сміття. Якщо уважно подивитесь відео, на ньому видно трактор з причіпом, що був за 50м від жіночок. Як на мене багато соляри не треба, щоб зробити коло парком. Якщо вже на те пішло, пан мер міг би вкласти трохи коштів на прибирання центрального парку і догляду за ним. Це ж ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк, візитівка міста. На 57 позачерговій сесії змогли виділити понад 100тисяч на камери відеоспостереження та супутнє обладнання для міліції. Чому парк лісгоспу виглядає цукеркою, з його обмеженими ресурсами?
 • І ще одне: Олександр Папірний повинен оштрафувати свого керівника. Думаю, це всім зрозуміло. Як ви думаєте, варто це зробити? Я готовий свідчити. І чим все закінчиться?
 • , !!! , ,, 4 , !!! , *** !