radomyshl.com Радомышль
 
12 грудня 2014
-

В Радомишльській РДА відбувся святковий концерт до Дня Української Армії, Дня місцевого самоврядування та Дня волонтера

В Радомишльській РДА відбувся святковий концерт до Дня Української Армії, Дня місцевого самоврядування та Дня волонтера

5 грудня 2014 року в Радомишльській районній державній адміністрації відбувся святковий концерт до Дня Української Армії, Дня місцевого самоврядування та Дня волонтера який розпочався з урочистого внесення Державного прапору України.

У заході брали активну участь керівники району та міста, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, аматори міських та сільських закладів культури, на святкування були запрошені учасники АТО,волонтери. Із словами вдячності виступами – вітаннями, врученням грамот та подарунків за сумлінну працю, вирішення завдань, досягнення вагомих результатів, велику активну громадську позицію до учасників цього дійства звернулися голова райдержадміністрації Петро Сергієнко, голова районної ради Віктор Міхненко, міський голова Олександр Ткачук та головний редактор газети «Зоря Полісся» Наталія Данилюк. Учасники заходу мали нагоду перегорнути сторінки історії, згадати тих, хто захищав і захищає нашу Батьківщину від ворога, грудьми вставав і встає за її свободу і незалежність.

На святі звучали пісні у виконанні запрошених гостей та колективів районного будинку культури, танцювальну майстерність продемонстрували танцюристи яких щедро винагороджували бурхливими оплесками та хвилею усмішок.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.