radomyshl.com Радомышль
 
17 листопада 2014
-

ГОЛОВА РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РДА СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ

ГОЛОВА РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РДА СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ

13 листопада керівники трьох районних державних адміністрацій Житомирської области склали свої повноваження.

Заяви на звільнення написали: голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Крутій, голова Радомишльської РДА Петро Сергієнко, голова Народицької РДА Богдан Васильчук.

Після перемоги Революції гідности ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади на місцях. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали свій громадянський обов'язок, зберегли Україну і в умовах російсько-української війни втримали під контролем ситуацію в державі.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціяльно-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідности задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації "Програми захисту українців", яка стала основою вимог Революції гідности.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.