radomyshl.com Радомышль
 
15 жовтня 2014
-

Житомирська міліція проводить перевірку заяви про підкуп виборців сином Литвина на окрузі №66

Житомирська міліція проводить перевірку заяви про підкуп виборців сином Литвина на окрузі №66

Правоохоронці проводять перевірку повідомлення про підкуп виборців представниками кандидата Івана Литвина, який балотується у Житомирській області по округу №66 (центр – Малин).

Відповідне повідомлення опубліковане в ГІС «Вибори-2014» на сайті Міністерства внутрішніх справ.

«13 жовтня у смт. Народичі Житомирської області до райвідділу надійшов рапорт працівника даного відділу про те, що 11 жовтня в с. Норинці Народицького району невідома особа від кандидата у народні депутати України самовисуванця по одномандатному виборчому округу № 66 Литвина І.В. здійснювала підкуп виборців. Проводиться перевірка», - інформують правоохоронці.

Нагадаємо, що Литвин І.В. – це син колишнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина, який теж балотується у Житомирській області – округ №65 (центр – Новоград-Волинський).

Аматорське відео зроблене у Радомишлі, біля штабу кандидата у народні депутати Івана Литвина.

Член партії «Демократичний Альянс», депутат Київської міської ради Галина Янченко на своїй сторінці у фейсбук написала про підкуп виборців представниками Івана Литвина у Радомишлі.

«Щойно в Радомишлі Житомирської області виявили схему з підкупом виборців. Штаб ‪‎Литвина запрошує місцевих бабусь на зустріч і видають по 100 грн за голос на виборах. Є відео з підтвердженням», - написала Галина Янченко 11 жовтня.

Пізніше з’явилося обіцяне відео.

«А тепер обіцяні відео з розшифровкою. На Відео 1 місцеві бабусі підтверджують, що прийшли на зустріч, на якій їм мають, «щось дати». На відео записано, як вони підтверджують, що попереднім групам роздавали по 100 грн. На Відео 2 ця ж група бабусь розмовляють з двома штабістами. Штабіст 1 огрядний чоловік в червоному светрі. Штабістка 2 жінка з короткою стрижкою прямо за ним. На відео штабісти повідомляють бабусям, що зустріч перенесена на понеділок, бо зранку цього дня контору накрила міліція. Але гроші будуть, головне віддати свій голос», - пише у фейсбук Галина Янченко.

Нагадаємо, міліція щоденно фіксує звернення щодо порушень законодавства під час проведення виборчої кампанії до Верховної Ради.

Джерело: Житомир.info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.