radomyshl.com
 

:

:

:

29 2014
-

: . ³

  :  «»  . ³ 

26 ³볺 - .

, .

. . , , - . , . , , , .

, , , . . , , . , .

̲ ’ , «». . .

, , , , . , , .

, . , , .

– , .

̳ – . ³ , , . ,  .

, " - ".

!


!
, .
.
 • "Сегодня давал интервью одной нидерландской газете и сказал прямо: "Пусть это звучит ужасно, но нашу страну впереди ждет волна политических убийств. Или власть начнет самоочищаться или...Или те, кто сидел в окопах под "Градами" возьмут в свои руки оружие и начнут вершить самосуд", - считает Филатов. "И еще. Еще я поражаюсь наглости и поразительной самоуверенности бывших рыгов и прочей падали. Неужели они думают, что им удастся спрятаться за депутатской неприкосновенностью от слепой мести возмущенных людей? Мля, ну нап#здил ты, ну отвали на карантин, забейся, мразина, в дальний угол и сиди не отсвечивай. Нет. Их в двери - они в окно. Их в мусорный бак - они в парламент. Воистину, безумные слепцы...", - пишет он. http://censor.net.ua/news/304335/ukrainu_jdet_volna_politicheskih_ubiyistv_filatov
 • Який шикарний в журавського лексус. І не муляє м'яке місце на цьому кататися? А, ну да.. він же допомагає розвозити підарунки лохторату. З жовтими фарами і білими спойлерами він ніби авто супергероя, що спішить до сміттєвого баку! Вперед, журавський, до нових глибин!
 • А тобі не муляє кататися на dodge?В свій город дивися.
 • Dodge заробив своєю працею мій батько і подарував мені на весілля. Я не пишаюсь цим. При чому він Б\У, і не дорожчий нового джилі, китайця. Натомість такий як журавського, новенький лєксус вартує більше 20-ти таких машин як в мене. Вдумайся, лохторат. Оце думаю: чим ще ви прикриєте цього клоуна?
 • Те що клоун-згоден.Я нікого не прикриваю.Мені байдуже в кого який лексус і хто на чому їздить.Тебе жаба давить,що в когось машина дорожча за твою?Ти тут всіх змішуєш з гівном,а сам не далеко втік.
 • Я кожного запрошую до себе в город. Мені нема чого приховувати. Мені не хочеться, щоб це чмо на дорогому лексусі йшло в парламент і представляло там наш округ. Це не те що недостойна людина, це хабарник, який прививає народові почуття, що депутат - особлива людина, як дід мороз з подарунками. Зараз проста людина, що не краде не купить такої дорогої машини, це і дибіл знає.
 • Также Журавский в свое время был избран в Киевсовет от Блока Леонида Черновецкого, но когда тот (блок) в 2011-м году стал разваливаться, перебежал во фракцию Партии регионов. Свой поступок он объяснил так: «Как член Партии регионов я всегда голосовал солидарно с позицией одноименной фракции в Киевсовете. Кроме того, я являюсь кандидатом в народные депутаты по списку этой партии. Свой вход в состав фракции Партии регионов в Киевсовете я просто формализовал». В списке Партии регионов в парламент шестого созыва Журавский действительно был под казавшимся непроходным 230-м номером, но все-таки в результате подвижки списка смог стать нардепом и отдепутатстовал с апреля по декабрь 2012-го года. Параллельно он готовился к новым выборам, окучивая 66-й округ. Чтоб никто не сомневался в верности Журавского заветам Виктора Федоровича, вот цитата из его предвыборной программы: «Мое видение, понимание направлений движения общества совпадает с видением Партии регионов, с программой Президента Украины Виктора Януковича «Украина для людей». Поэтому я в этой партии, потому сосредоточу свои усилия на реализацию ее курса. Только он гарантирует нам достаток и стабильность».
 • 1. Коперфільд знову на гастролях! В поштовій скриньці знайшов брошуру Журавского В.С - звіт про магію 2012- 2014 років. Полистав величезний список благодіянь. В магію літерок не став занурюватися, але на око попав пункт про асфальтування доріг в Радомишлі. Все так нічого, давній фокус, але привернули увагу дивні цифри. Спершу нагадаю давній фокус. Партія регіонів в 2012 році, яка була при владі, взялася провести свого кандидата в Верховну Раду по нашому 66 виборчому округу. Для піар компанії кандидата влада зробила такий трюк. З обласного бюджету виділяється 50 млн грн на поточний ремонт доріг обласного підпорядкування. Тільки чомусь асфальт збираються в одному 66 окрузі, та і то ремонт доріг проходить дивним чином. Дороги не ремонтуються а покриваються асфальтом ділянки доріг які проходять безпосередньо через сім міст районних центрів. Асвальтуються ділянки навіть ті, які не потребують цього. Логіка проста в райцентрах найбільше проживає виборців. Після такого трюку щасливим громадянам партія влади виставляє фігуру благодійника. Пана Журавського знімає обласне телебачення, святі отці освячують відремонтовані шляхи . Кандидат в депутати підіймається ще на одну сходинку, яка веде до влади.
 • 2. Як я вже говорив це давній фокус і я б його і не згадав, коли б не побачив брошурку з цифрами. За сприяння депутата від центру міста до замку заасфальтовано 7,3 км дороги. Не знаю до чого тут пан Журавський, коли бувший спікер ВР Рибак відвідав замок і мав напевно розмову з О. Богомолець. Без замку у нас не було б дороги. До того ж асфальтували 3,1 км, звідки взялося до замку 7,3 км? Можливо помилка? Ну тоді інші цифри чому завищені? Заасфальтовано всього по плану ( http://zhzh.info/news/2012-07-31-13420 ) дорога Т-06-08 Овруч- Кочерів км 123+100 - 126+510, це буде 3,410 км через Радомишль . В брошурі прописані цифри 4,7 км+2,4 км=7,1 км. На Потіївку км 1+277-2+077 це 0, 8 км біля колгоспу , в брошурі це 2,6 км (до речі,чому не ділянку км 0 -1+277, це від світлофору через центр , вул. Міськради до перехрестя вул.Перемоги) . Отже, чому такі приписки, а якщо порахувати який кілометраж прописаний в інших містах і порівняти з фактично. Що це нова ілюзія Коперфілда базована на давньому фокусі ? А якщо перевірити всю брошурку на ілюзії? Ну як би там не було, але Коперфілд має великий шанс виграти на виборах і знаєте чому? Він має велику фінансову базу, подивіться всього лиш на агітаційну брошурку одноразового використання, яка має 48 сторінок ,тираж 50 тис. грн, якщо собівартість такої книжечки гривнів 10, то тираж потягне 0,5 млн грн. Ну і по-друге, Коперфілд гарно пропіарений по всьому окрузі всі його знають, а інші кандидати скоріше одержать підтримку тільки в тих місцях де вони проживають, бо лише там вони відомі. Так що він може програти окремо в кожному районі, але сумарно виграти в окрузі. Так що радомишляни скоро побачимо, чи подіяв на наших людей майдан позитивно, чи ми знову потонемо в ілюзіях Коперфілда
 • Також колекціюю брошури свідків журавського. Першу побачив ще 3 місці тому.. була вона в червоно-білих тонах. Саме тоді наш пітух перефарбувався в кольори пєці порошенка. Зрікся сім'ї і пристав, бідолашний сиротинушка до "жити по-новому". І живеться ж як! Тут ще одна брошурка, вже для вишиватників, - жовто-блакитна. Я оце думаю: які чудові докази для СБУ чи прокуратури, які підтверджують, що цей лиходій є просто хабарником та аферистом. Тільки є одна проблема. Ні СБУ ні прокуратура не будуть піднімати свої тяжкі органи на боротьбу зі сміттєвим монстром. Вони ж самі, пардон, не люстровані. Але ми з вами і є люстратори, вірно? ми ж не лохторат, ми ж не голосуватимемо за сраку в парламенті, так? Пан Тужик чудово підмітив.. "він може програти окремо в кожному районі, але сумарно виграти в окрузі." Не біда. Нас чекають великі зміни і кожен журавський буде відфільтровано, як на очисних спорудах фільтрують.. начальник водоканалу вам краще пояснить. Єдине, що нам треба: голосувати по совісті. а в кого вона спить - будити. А краще всього совість прокидається простими питаннями: хто я і для чого живу в цьому світі? Для чого мене створив БОГ? Не забудьте з нею поспілкуватся і звірити своє життя з 10-ма заповідями. Чим більше людей так зробить, тим більше шансів змінити наше життя на краще. Ну а про журавського існують чудові слова.. «Шлях грішників вимощений камінням, але в кінці його - прірва пекла»
 • Когда же люди научатся "включать " мозги и задумываться - кого они подвигают в ВР, кому они отдают свой голос? Сколько можно быть продажными ? Никакие журавские залётные не поднимут наш город и наш район,только мы с вами сами , и помочь нам сможет только тот кто живёт в нашем городе, у кого болит душа за него..Давайте будем выбирать не кошелёк ,а Человека ..((((
 • . 66 q/ http://www.zhitomir.info/news_139908.html