radomyshl.com Радомышль
 
07 травня 2014
-

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ДЕДАЛІ ВАЖЧЕ ЗНАЙТИ ЧИСТУ ВОДУ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ДЕДАЛІ ВАЖЧЕ ЗНАЙТИ ЧИСТУ ВОДУ 

Вважається, що вода з колодязя набагато смачніша, чистіша та корисніша, ніж та, що тече з крану. На рахунок смаку - точно, проте наскільки вона чиста і корисна?

Фахівці Житомирського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України досліджували проби води з громадських та індивідуальних колодязів по всій області, включно з Радомишльським районом. Як повідомляє редакція газети ЕХО, відсоток проб води, в яких показники перевищують санітарно-хімічні норми - 79,9 %.

Та думка, що вода з колодязя чистіша ніж з-під крану може виявитися хибною. Оскільки, у більшості з них, при будівництві не були дотримані санітарно -технічні норми, а також відстань до потенційних джерел забруднення - тих же туалетів з вигрібними ямами, компостних ям і так далі.

Що стосується бактеріологічних показників - наявність кишкової палички, патогенних бактерій, вірусів, паразитів, кишкових гельмінтів, то результати проб теж далекі від ідеалу.

Тому, завжди дотримуйтесь технічних норм при будівництві колодязів, а також задумайтесь перед вживанням купованої води, адже й бутильована вода часто не дотягує до стандартів та норм бактеріологічних та хімічних показників. Адже як кажуть - “Довіряй та перевіряй”, і дійсно, краще знати та бути впевненим у якості найважливішої рідини у світі! Дбайте про себе!

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.