radomyshl.com Радомышль
 
12 березня 2014
-

У РАДОМИШЛІ СТВОРЮЄТЬСЯ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

У РАДОМИШЛІ СТВОРЮЄТЬСЯ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Люстраційний штаб в Радомишлі від “Демократичного Альянсу”

Вимогою №2 від політичної партії “Демократичний Альянс” - повна люстрація. Щоб не повторювати помилок 2004 року - необхідне перезавантаження системи. Для цього потрібно, щоб прийшли нові політикі та посадовці, які не знають та не розуміють, як діє стара система.

“Люстрація - це не процес поділу посад чи інструмент розправи з окремими чиновниками - це механізм очищення органів влади від осіб, що мали спробу, але продемонстрували не гідність представлення інтересів громади чи виконання владних повноважень. ;

Для повного перезавантаження потрібні два інструменти: закон про люстрацію, а також перевибори всіх гілок влади на всіх рівнях.

Законодавство України покищо не має “Закону про Люстрацію”, і не відомо самого механізму, хто і як це робитиме. “Демократичний Альянс” пропонує вже зараз почати збір фактів зловживань та перевищень службових повноважень з боку: депутатів, сільських/міських/районних голів, державних службовців, суддів і т.д. За роки незалежності України, навіть в маленькому містечку Радомишль, таких фактів було більше ніж достатньо. Тому звертаємося до тих, хто має докази зловживань чи хабарництва - надсилати на електронну адресу: radomyshl.demalliance@gmail.com , або зв’язуватись з представниками політичної партії “ДемАльянс”

Контактна особа:

Олександр Папірний

тел: 063 588 09 88

Конфіденційність - ГАРАНТУЄМО!

А також, якщо бажаєте приєднатися до команди “Демократичного Альянсу” в нашому районі, щоб контролювати вчорашню опозицію та пропонувати нову альтернативу нашому суспільству - перейдіть за цим посиланням: http://dem-alliance.org/prijednatis

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.