radomyshl.com Радомышль
 
12 березня 2014
-

РАДОМИШЛЬСЬКА МІЛІЦІЯ ПРОВОДИТЬ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

РАДОМИШЛЬСЬКА МІЛІЦІЯ ПРОВОДИТЬ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З 1 по 31 березня 2014 року Радомишльським районним відділом внутрішніх справ проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. При добровільній здачі в органи внутрішніх справ мисливської гладко ствольної, нарізної та газової зброї, вона може бути у встановленому законом порядку, зареєстрована на особу, яка її здала.

Громадяни, які в добровільному порядку здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали до органу внутрішніх справ звільняються, від кримінальної та адміністративної відповідальності.

По вказаному питанню Ви можете звернутись в дозвільну системи Радомишльського РВ УМВС України кабінет №15, або до свого дільничного інспектора міліції.

Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Радомишльський РВ УМВС України в Житомирський області

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.