radomyshl.com Радомышль
 
25 грудня 2013
-

У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

Щорічно 22 грудня відзначається День енергетика.

Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло! Це свято для тих, хто присвятив своє життя нелегкій, але дуже важливій справі – забезпеченню людей теплом і світлом. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. - повідомляє сайт РДА.

20 грудня в відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята. В урочистостях прийняли участь голова районної ради В.А. Тужик, перший заступник голови райдержадміністрації О.П. Прокопенко, заступник міського голови С.Б. Алексєєнко. Кращі представники колективу були відзначені Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

В цей святковий день гарні слова лунали на адресу оператора Кокри С., електромонтерів Докіля В., Шепеля С., Лузана В. та Потіївської мережної дільницї на чолі з майстром Несененком В.

Щира вдячність та повага була висловлена й ветеранам галузі: водію автокрана Ковалінському В., керівнику ОДГ Зінченку Г..

Завершились урочистості концертом, який підготував аматорський творчий колектив підопічних терцентру «Пісні моєї душі».

Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.