radomyshl.com Радомышль
 
19 листопада 2013
-

СЕЛЯНИ ПРОПОНУЮТЬ ДЕПУТАТАМ ОБЛРАДИ ШЛЯХИ ВИХОДУ З «ТИТАНОВОГО» ТУПИКА

СЕЛЯНИ ПРОПОНУЮТЬ ДЕПУТАТАМ ОБЛРАДИ ШЛЯХИ ВИХОДУ З «ТИТАНОВОГО» ТУПИКА

16 листопада в селищі Чоповичі пройшли загальні збори жителів.

Основним питанням на обговоренні, в якому взяли участь більше 400 жителів сіл Чоповичі, Чайківка, Торчин, Пилиповичі, Борщів, депутатів різних рівнів та представників Малинської районної влади. У цих селах можуть почати розробляти титанові родовища.

Про це повідомляє активіст руху «Врятуємо Полісся!» Станіслав Гуменюк.

На 17 сесії Житомирської облради в разі невиважених голосувань чи неголосувань з питань внесення змін до рішення №211 від 17.05.2011р. «Про перелік документів для надання погоджень щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами» може відбутися так, що органи місцевого самоврядування не матимуть жодних механізмів реалізації своїх конституційних прав і свобод, йдеться у повідомленні.

Пропозиції служб виконавчого апарату облради, які розробляють відповідний проект рішення сесії облради, на думку громадськості не є прийнятним.

Постійна комісія з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів до сих пір не прийняла відповідного рішення по даному питанню. Її засідання може відбутися вранці 19 листопада перед сесією або під час перерви в роботі сесії. Звичайно ж, що конструктивного виваженого рішення на засіданнях-п’ятихвилинках не може бути вироблено.

Люди переконані, дане питання потребує доопрацювання.

За словами лідера Громадського руху «Врятуємо Полісся!» Станіслава Гуменюка, потрібно створити робочу групу з вивчення даного питання. У форматі «без краваток» детально проаналізувала ситуацію. А вона досить складана, оскільки юридичні колізії, які чим далі тим більше проявляються в українському законодавстві, стоять на перешкоді конструктивній роботі обласної ради, реалізації громадянами своїх прав.

Збори жителів територіальної громади Чопович одноголосно делегували Станіславу Гуменюку озвучити пропозиції загальних зборів громади на сесії обласної ради.

«Серед депутатів обласної ради є багато тих, хто підтримує думку громадськості в цьому питанні. Але чи вистачить їх голосів для прийняття виваженого рішення», - каже Гуменюк.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.