radomyshl.com Радомышль
 
21 жовтня 2013
-

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ НАДАЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА ПРОБЛЕМНИМ СІМ'ЯМ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ НАДАЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА ПРОБЛЕМНИМ СІМ'ЯМ

«Питання захисту дитини, дотримання її прав тісно пов’язані з національною безпекою і майбутнім нашої держави»,- цими словами Президента України, розпочав засідання круглого столу заступник голови райдержадміністрації Наливайко К.О., що відбулося 15 жовтня 2013 року в Радомишльській РДА. Головною темою засідання стала реалізація в районі соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки. Були присутні: від районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді - директор Янчук О.Є. та фахівці із соціальної роботи, від міліції - заступник начальника міліції-начальник міліції громадської безпеки Шатило В.К. та дільничі інспектори району, старший уповноважений у справах дітей Пасічник І.І., від управління праці та соціального захисту населення - начальник Волинець О.В. та головний державний соціальний інспектор - Кузьменко І.П., від служби у справах дітей - начальник Кушніренко Н.А. та головний спеціаліст Матюшенко Л.В.

Директор ЦСССДМ ознайомив з роботою, яку здійснює центр. Перед кожним фахівцем із соціальної роботи поставлено ряд важливих завдань: це і надання психологічних, соціально-педагогічних, юридичних, інформаційних, соціально-економічних, соціально-медичних послуг; здійснення соціальних інспектувань, обстежень житлово-побутових умов та оцінки потреб отримувачів соціальних послуг; здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. За останні роки проведено значну роботу щодо забезпечення прав і законних інтересів наших дітей, запобіганню бездоглядності, безпритульності та вчиненню правопорушень. Прийнято низку рішень, є певні здобутки у сфері підтримки сімейних форм виховання, зокрема, влаштування дітей з інтернатів в прийомні сім’ї, доступності освіти, надання соціальної підтримки. Спеціалісти центру та фахівці з соціальної роботи активно співпрацюють з посадовими особами місцевих рад, районного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, директорами шкіл, працівниками медичних закладів району, спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї і кримінальної міліції у справах дітей для надання якісних соціальних послуг, для налагодження та відновлення соціальних зв’язків у родинах.

Заступник голови адміністрації доручив налагодити дієве взаємоінформування з правоохоронними органами щодо неблагополучних сімей, неповнолітніх, які вчинили правопорушення, вживають алкогольні напої та наркотичні речовини, бродяжать, жебракують, залишили сім’ї та заклади освіти. Також необхідно обладнати в навчально-виховних закладах інформаційні стенди про відповідальність дітей за вчинення правопорушень , проводити більшу розяснювальну роботу серед батьків, виступаючи на батьківських зборах в навчальних закладах району.

Результатом засідання стала домовленість представників всіх служб про регулярні щомісячні робочі зустрічі, для вирішення спільних проблем.

Радомишльська районна державна адміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.