radomyshl.com Радомышль
 
09 жовтня 2013
-

4 ЖОВТНЯ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

4 ЖОВТНЯ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на жодні проблеми, справлятися з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

4 жовтня 2013 року в актовому залі Радомишльської гімназії відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. З привітальним словом виступив голова Радомишльської РДА І.А. Харитончук: "Учителям, вихователям, викладачам по праву належить основне місце як в духовному, так і в економічному розвитку суспільства. Розбудова національної системи освіти, забезпечення її інноваційного розвитку, приведення її у відповідність з європейськими та світовими стандартами складають пріоритетний зміст політики Української держави та Президента України Віктора Януковича".

Також зі словами подяки та щирими вітаннями виступили начальник відділу освіти Р.Д.Складановський, голова районної ради В.А.Тужик, голова профспілки працівників освіти В.І.Шутка, голова міської ради О.М.Ткачук.

На святі були присутні також заступник голови райдержадміністрації К.О. Наливайко, заступник голови районної ради П.М. Горбач, заступник начальника відділу освіти О.І. Черненко.

За високі результати у навчальному і виховному процесах, впровадження передових технологій, розвиток освіти з нагоди професійного свята педагогів району нагородили грамотами та грошовими преміями райдержадміністрації, районної ради, освіти райдержадміністрації та районної профспілки працівників освіти, міської ради.

Звісно, не обійшлися урочистості без святкового концерту. Гарний настрій створювала чарівна ведуча Литвинчук Анна. Освітян району та ветеранів педагогічної справи привітали чудовими музичними номерами творчі колективи районного Будинку культури, учні музичної школи. Порадувала колег своїм талантом вчителька ЗОШ № 4 Вознюк Світлана. Нікого з присутніх не залишив байдужим юний декламатор Духніч Владислав.

Радомишльська районна державна адміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • "Когда я вижу эту новую жизнь, эти сдвиги, мне не хочется улыбаться, мне хочется молиться!"- говаривал абстрактный опонент авторов "Золотого теленка" в предисловии к роману.
  • Яке блюнірство.. Закривають школи, вилучають зі шкільної програми важливі історичні події та постаті, дітям нав'язують нереальну програму. Хтось вчив у 2-му класі таблицю множення? А без закріплення? Дякуйте табачніку і книжкам, які він купує за понад півтисячі грн.. До речі, не кожен вчитель має книжки згідно нових програм, які міносвіти змінює як повія... молодь не може грамотно аналізувати, бо цього не вчать, а вчителям нема часу навіть на особисте життя. Ну і цікаво, кого там вітали?