radomyshl.com Радомышль
 
06 вересня 2013
-

БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ: ДАІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВОДІЇВ РАДОМИШЛЬЩИНИ

БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ: ДАІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВОДІЇВ РАДОМИШЛЬЩИНИ

З 20 серпня в Україні сіартував комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» (акція триває до 20 вересня) проводиться щорічно, і вже став доброю традицією. Літні канікули добігли до кінця, а це означає, що на вулицях міст та селищ знову побільшало маленьких пішоходів.

Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція обстежить ділянки, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів, та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

ДАІ звертається до водіїв з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам'ятайте — безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання - це ваш особистий приклад правильної поведінки.

В.ЛЕВКОВСЬКИЙ, інспектор ВДАІ.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.