radomyshl.com Радомышль
 
17 липня 2013
-

Лісники закликають взяти участь у фотоконкурсі. Призовий фонд 3 тис.грн.

Лісники закликають взяти участь у фотоконкурсі. Призовий фонд 3 тис.грн.

У Житомирській області стартує конкурс фотографій «Людина та ліс-2013». Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та Товариство лісівників Житомирської області оголошує про проведення IV обласного конкурсу «Людина і ліс».

Про це повідомляє оргкомітет фотоконкурсу.

Фотовиставка «Людина і ліс 2013» проходитиме у приміщенні Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства з 15 по 30 вересня 2013 року. З 1 жовтня 2013 по 1 червня 2014 виставка працюватиме в районах області.

До участі у виставці на конкурсній основі запрошуються фотомайстри, фотолюбителі та фотожурналісти області. Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості, максимальну кількість від одного учасника - 5 робіт.

Роботи приймаються до 25 серпня 2013 року.

Учасники фотоконкурсу своєю участю стверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації галузі із зазначенням авторства.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями та дипломами. За перше місце - 1500 гривень, за друге - 1000, за третє - 500.

Роботи надсилати за адресою: ztlispres@ukr.net

До знімків необхідно докласти: ПІБ учасника, контактний телефон, e-mail.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.