radomyshl.com Радомышль
 
11 липня 2013
-

У Радомишлі побили активіста ДемАльянсу Віктора Топольницького

У Радомишлі побили активіста ДемАльянсу Віктора Топольницького

Сьогодні активіста політичної партії “Демократичний Альянс” Віктора Топольницького побили троє молодиків спортивної зовнішності. Потерпілий пов’язує це зі своєю антикорупційною діяльністю.

Про це повідомляє прес-служба ДемАльянсу.

О 7:30 ранку біля його приватного помешкання зупинилось авто “Деу Ланос”, з якого вийшло троє чоловіків. Молодики, щоб виманити Віктора з хати, запитались адресу сусіднього будинку. Потім обступили колом і почали бити. Двоє завдавали ударів, а один знімав на камеру. “Десь хвилин п'ятнадцять мене професійно били ці двометрові амбали. Діставали ногами по обличчю, примовляючи “Ну ти зрозумів за шо?” — говорить потерпілий.

У чоловіка наразі дуже побите обличчя, синці та забої по всьому тілу.

Після появи сусідів “спортсмени” швидко сіли в машину і поїхали. Люди встигли частково побачити номер сріблястого “Ланосу” — АА 6717 чи 6517.

Відомий у Радомишлі правозахисник Віктор Топольницький пов'язує це зі своєю громадською активністю. Сьогодні він повинен бути на засіданнях у Радомишльському районному суді. Активіст судиться з власницею замку у Радомишлі Ольгою Богомолець, яка незаконно відгородила частину річки Мика. Також сьогодні у Топольницького призначене судове засідання по справі проти міської ради у рамках кампанії “50 тисяч за мера-корупціонера”.

Приблизно рік тому директор київської юридичної фірми “Партнер” Ігор Кирилюк, який захищає інтереси Богомолець, погрожував дружині Топольницького. Казав, що якщо той “не поумніє, то буде інша розмова”.

Демократичний Альянс вимагає від правоохоронних органів всебічного розслідування даного інциденту. У партії вважають, що у міліції достатньо інформації для встановлення як замовників, так і виконавців злочину.

“Демонструючи свою “силу” проти людей, які борються зі свавіллям влади система показує свою слабкість. Подібні методи мають зворотній ефект”, — переконаний голова Житомирського осередку ДемАльянсу Дмитро Ткачук.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Избиение человека - конечно очень плохо, печальный случай. Но слишком много пгавозащитников развелось в нашей стране. Пусть лучше этот пгавозащитник отстаивает в Израиле права ортодоксальных геев.
 • Коршун, та ви повний ідіот. країна потребує людей, що борються з системою, а не сопель з вашого носу. Пан Топольницький молодець і заслуговує на повагу. а браткам це з рук не зійде. це Радомиль. всі знають один одного. десь і вони випливуть
 • Богомолец вложила большие средства в Замок.А могла бы на эти деньги путишествовать по миру до конца жизни.Или купить жилье на Гаваях.Но она вложила эти деньги в нашу страну,создав тем самым рабочие места,зделав наш город красивее...Давайте научимся уважать инвесторов...А по-поводу реки,то думаю,этому кусочку реки повезло-он всегда будет чистый и ухожен.А кто несогласен,то пусть он для начала что-то создаст,а уж потом рот открывает!
 • Грошові мішки, багатії, коли не мають аргументів,нині часто використовують бандитське насилля найманців спортивної статури що до своїх опонентів. Біда в тому, що влада, правоохоронці захищають не постраждалих за правду, а кришують інтереси грошових мішків.
 • Топольницький подав позов до суду на "неправомірні" рішення сесії міської ради, які були прийняті за міського голови Пироженка А.І. Наскільки вони неправомірні покаже суд. Адже "правдивий" пан Топольницький захищає інтереси,кого б ви думали, мешканця Радомишля Володимира Руденка, син якого Роман Руденко, депутат Радомишльської райради від Соціалістичної партії, який в 2011 році обматюкав , образив честь і гідність відомого у світі лікаря, доктора наук,директора Інституту дерматології Ольги Богомолець, правнучки академіка Богомольця. Роман Руденко уникнув покарання завдяки тестеві -будівельному магнату, що мав вибачитись то через батька (він позивач) затіяв при допомозі Топольницького судову тяганину (вважай помсту) з О..Богомолець. Ось моральне обличчя пана Топольницького . Крім того облив її брудом та міського голову у листі - пасквілі . А взагалі, у Топольницького ворогів багато бо не завжди праведно поступає!!
 • Прохожий, тисячі людей вкладають кошти в облагородження власних присадибних ділянок. Там також ніколи не буде сміття. Люди роблять місто красивішим )) Досить смішно це читати.. Ви, певне пропустили крізь пальці той факт, що територія закрита, а згідно закону такого біля річок робити не можна. Річка і прилегла до неї ділянка землі є власністю народу і не може бути прихватизована. Нехай Богомолець вкладає кошти і робить красу й далі, але за що це вона бере гроші? За те, що я хочу прогулятися берегом моєї річки? Вибачайте, але це тупість, жадібність і неповага.
  Правденко, а ви, схоже, захищаєте тих виродків, друзів Тітушка? Не соромно? За скільки душу продали?
 • В том-то и проблема,-что вкладывают тысячи, а живут миллионы,точнее загаживают...
 • Tranceliker ви робите поспішні висновки, це вам не личить. Зі змісту висловленої мною думки висновок зовсім інший.
  Хуліганство безумовно повинно бути покаране. Але моральне обличчя потерпілого бажає бути кращим.
 • Правденко, я також багато чув.. Але на власні очі бачу зовсім інше. Так, не все нам дано знати, але він ініціював гідні питання, де є ознаки прямого порушення закону. Згідно піднятих ним справ, питань до нього нема і не може бути. Коли бачиш, як недолуго захищається відповідач, то дійсно видно в кого яке моральне обличчя. Топольницький хоч не лицемірить. Та й перед громадою нічим не зобов'язаний.
 • Прохожий, щоб не загаджували, треба, щоб держава працювала, а не паразитувала. Тільки адмінресурс вирішить дві проблеми: культуру та безконтроль. Тут тільки пряником і кнутом відповідно треба працювати.
 • Прохожий,
  Правденко,
  Панове, а чому Ви так захищаєте злочинців? Може ви з ряду тих, кому незаконно дісталася ділянка землі, на березі р. Мика? Це ж вже нікому не секрет, що в списку таких осіб: горе-начальникі, прокурори, судді, депутати, та інші князі суспільства.... Скажіть, чи залишився ще хоч маленький клаптик, хочу теж себе відчути князевічем, і скільки це буде коштувати?
 • http://censor.net.ua/news/247274/marsh_iz_vradievki_militsioner_pereshel_na_stor
  onu_protestuyuschih_dokument
  http://hvylya.org/analytics/politics/posle-vardievki-kak-umiraet-ukraina.html
  Після Врадіївки, бунти розгораються по всій країні. Варто зараз РОВД в м. Радомишль закрити справу по Топольницькому - на них же чекає Врадіївка 2.
 • А ось Вам ще такий приклад подій останніх днів: http://www.opel-club.com.ua/news/666
  Тільки діючи разом, зможемо подолати той "беспредел" міліції та беззаконня.
 • Коментар видалено в зв*язку з невідповідністю до вимог та правил сайту
 • для pjatka
  Залишки землі, теоретично, мають бути.... на папері. Так, наприклад, згідно відповіді прокуратури Житомирської області, за даними Держкомзему, земельні ділянки водного фонду в руслі річок Мика та Тетерів нікому з громадян чи юридичних осіб в приватну власність або користування не надавались. Якщо важко зрозуміти слово нікому - то це взагалі нікому. А принцип "виділення" такий : береш 2-3 штуки "баксів" і йдеш в земельний банк імені Яковишена. БЮТ в повному складі ( я не говорю, що хоч частина "бабок" до них доходить ) голосує за надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою. Далі не в в нас, а у м.Києві виготовляєш проект із землеустрою. Даєш ще, штуку "баксів" щоб проект із землеустрою не проходив обов"язкову державну експертизу, додаєш 500 щоб депутати від БЮТ гарантовано проголосували за затвердження цього проекту. І все, залишається ще трохи додати, щоб міський голова підписав договір оренди земельної ділянки, а в територіальному відділі Держкомзему у Радомишльському районі трохи не бачили, що проект не проходив обов"язкову державну експертизу. Власне кажучи, та стаєш власником або довгостроковим орендатором земельної ділянки на підставі купи нікому не потрібної макулатури. А потім приходить прокурор, і все побудоване за рішеням суду зносить. Комусь же також потрідна земельна ділянка, адже князів багато, а землі катма. А ще простіше, звернутись до юриста міської ради Копиляна А.П. ці ж "бабки" але мороки трохи менше, він "заднім числом" намалює будь яке рішення сесії, хоч на майно хоч на землю.
 • Вікторе, у тебе хвороблива уява чи сон приснився, як ти гроші комусь давав???
  А може це " сон сивої кобили", так кажуть у народі про брехунів.
 • Для Не Тараса Тополі. По-перше - я не Віктор. А по-друге - якщо гроші не брали , то чому не ставите новину телеканалу 1+1?)))
Коментар видалено в зв*язку з невідповідністю до вимог та правил сайту
Цитата  |   | 
15 липня 2013 21:56
-->