radomyshl.com Радомышль
 
19 червня 2013
-

ПБК РАДОМИШЛЬ РОЗПОЧАВ ВИРОБНИЦТВО ПИВА BAVARIA

ПБК Радомишль розпочав виробництво пива Bavaria

З червня 2013 року ППБ-OASIS (ППБ-Перша Приватна Броварня) починає виробництво за ліцензією пива Bavaria в Україні. З компанією Bavaria було досягнуто згоди щодо виробництва пива на потужностях заводу в м.Радомишль.

Також силами ППБ-OASIS буде здійснюватися розвиток дистрибуції і маркетинг нового продукту.

Портфель брендів компанії вже включає в себе пивні марки «Перша приватна броварня», Авторське, Stare Misto, Жигулі Барне, Oettinger, Галицька корона та інші, дві марки квасу «Львівський» і «Древлянський», енергетичний напій Gorilla, компанія також здійснює імпорт і диструбуцию пива Heineken.

Починаючи з 1992 року, Bavaria активно забезпечувала ринок України своєю продукцією. Високі мита і транспортні витрати призводили до того, що до сьогоднішнього дня Bavaria могла реалізовувати її за відносно високими цінами. Локальне виробництво в кооперації з ППБ-OASIS покликане змінити цю ситуацію.

Андрій Мацола, голова ТОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей - як для себе!», коментує:

«У нашій компанії, з одного боку, вже є великий досвід роботи з ліцензійними продуктами: Oettinger, Cervena Selka, - і саме Bavaria повинна гармонійно доповнити наш портфель брендів. Ми віримо в потенціал цієї марки і створення нею істотної конкурентної сили в преміальному сегменті ринку. З іншого боку, ми цінуємо співпрацю з Bavaria з-за того досвіду та спадщини, які купуються компанією починаючи з 1719р. У прагненні до бездоганній якості продукції ми єдині».

Обсяг виробництва пива на внутрішньому ринку України в 2012 році склав близько 27,5 млн. гектолітрів. Частка ринку преміальних сортів зростає за рахунок середньо-цінового сегмента виробництва. Преміальний сегмент виріс більш ніж на 50% у 2012р. по відношенню до попереднього року. На ринку вже представлені бренди Німеччини, Чехії, Америки, Англії. Голландське пиво більшості людей до цього було мало відомо.

ПРО ППБ-OASIS

Історія компанії ППБ починає свій відлік з 2004р. Пивоварня була заснована в історичному місті Львові сім'єю Андрія Мацоли. У квітні 2012 р. ППБ об'єдналася з групою Oasis CIS, яка вже володіла пивзаводом у Радомишлі.

Міжнародний холдинг Oasis спеціалізується на виробництві і дистрибуції власних та ліцензійних марок пива та безалкогольних напоїв. Володіє багатим досвідом роботи в Білорусії, Молдові, Росії, Німеччини, США та Казахстані.

Таке партнерське злиття дало можливість компанії розширити свій бізнес за кордоном і закріпити позиції на українському ринку. Зараз підприємство здійснює управління двома сучасними технологічними майданчиками у Львові та Радомишлі, загальною продуктивністю 2 млн. гектолітрів, з єдиною структурою продажів і маркетингу. На сьогодні компанія є одним з провідних національних гравців на ринку пива та квасу.

До речі, Bavaria, як і ППБ є сімейним бізнесом.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Пиво есть, его не может не быть.
  • Цитата: Обсяг виробництва пива на внутрішньому ринку України в 2012 році склав близько 27,5 млн. гектолітрів.
    Це на 46 млн. населення України, складає 0.6 гектолітра на кожного жителя. А якщо врахувати що половина населення взагалі пива не пє, тому, саме звідси виходить велика біда, що веде до деградації нації - пивний алкоголізм підлітків.